یکشنبه, ۳ تیر , ۱۳۹۷
تاريخ انتشار: ۱۳ تیر ۱۳۹۴
کد خبر: 1364

به گزارش رومشکان نیوز:

8189f1ddd635b762706679fa5e6def1b_XL

به گزارش رومشکان نیوز : سایت یافته در گزارشی تحت عنوان چشم هم چشمی شورای شهر کوهدشت با شورای خرم آباد در استیضاح شهردار با انتقاد از این رویه شورا نوشت : « شنیده می شود محمد اصلانی معاون عمرانی استانداری در حال بررسی موضوع است و این احتمال نیز وجود دارد که پس از بررسی جوانب ، رأی به انحلال شورای شهر کوهدشت داده شود . »

شورای چهارم کوهدشت که در بین منتقدین آن به شورای عزل و نصب معروف گردیده است این روزها سرگرم از سر راه برداشتن دکتر جافری شهردار کوهدشت است ، شهرداری که با ۱۷ سال سابقه شهرداری تنها نصف زمان سرپرست قبلی به وی مهلت داده اند .

معلوم نیست که شورای کوهدشت با این تغییر دکوراسیون مداوم میز شهردار کوهدشت می خواهد کجا را فتح کند ؟! وگرنه با سه ماه طول عمر یک شهردار مثلاً چه اتفاق خاصی می خواهد بیفتد حال این شهردار می خواهد نصیری ، کرمی ، جافری و یا حتی دکتر قالیباف شهردار تهران باشد .

این در حالی است که دکتر جافری علت استیضاح خود را در گفتگوی تلفنی با برخی رسانه ها چنین تشریح می کند : « مهمترین علت دست زدن شورا به طرح استیضاح این است که بنده ناهماهنگی ها و سنگ اندازی ها و عدم همکاری آقای علی نجات نورعلی را به استاندار گزارش داده ام و در حال حاضر ایشان تنها صحنه گردان قضیه استیضاح است که به دیگر اعضا فشار می آورد تا استیضاح را کلید بزنند . »

گفتنی ست رویکرد شورای چهارم کوهدشت به ویژه در استیضاح و عزل زود هنگام شهرداران این شهر  مورد انتقاد جدی شهروندان کوهدشتی است.

حالا هم به نظر می رسد با توجه به گزارش سایت یافته احتمال انحلال شورای کوهدشت بالا گرفته باشد چرا که بر اساس گزارش این سایت شنیده ها حکایت از آن دارد که محمد اصلانی معاون عمرانی استانداری در حال بررسی موضوع است و این احتمال نیز وجود دارد که پس از بررسی جوانب ، رأی به انحلال شورای شهر کوهدشت داده شود .

منبع: لرستان فردا

برچسپ:


نظرات کاربران

جدید ترین اخبار

اخبار تصادفی