دوشنبه, ۲۸ خرداد , ۱۳۹۷
تاريخ انتشار: ۳۰ آبان ۱۳۹۳
کد خبر: 289

به گزارش رومشکان نیوز:

35926

به گزارش خبرنگار خبرگزاری رومشکان نیوز، الهیار ملکشاهی در جمع خبرنگاران گفت: با پیگیری‌های صورت گرفته در وزارت راه و شهرسازی پیشنهاد احداث راه‎آهن خرم آباد کوهدشت ایلام مورد موافقت وزیر قرار گرفت. وی ادامه داد: در حال حاضر نیز درخواست صدور ماده ۲۱۵ این طرح توسط وزیر راه به معاونت برنامه ریزی رئیس جمهور ارائه شده است. این نماینده اظهار کرد: با صدور مجوز ماده ۲۱۵ راه آهن خرم‎آباد کوهدشت ایلام این پروژه در ردیف بودجه سال ۹۴ قرار گیرد.

نماینده مردم کوهدشت با بیان اینکه رئیس جمهور برای توسعه شبکه راه آهن کشور دستور اکید داده است، یادآور شد: مطالعات طرح احداث راه آهن خرم‎آباد کوهدشت ایلام در سال ۸۰ در جریان مطالعاتی که در کل کشور انجام شده صورت گرفته است. ملکشاهی اضافه کرد: امضای نمایندگان استان‎های لرستان، کرمانشاه و ایلام نیز در خصوص ضرورت احداث راه‎آهن خرم‎آبادکوهدشت ایلام اخذ شده است.

خبرنگار:ملکی-علی


نظرات کاربران
 1. احمد می‌گه:

  واقعا خوشحال شدیم از این خبر چون به نفع همه وآیندگان این مرز وبوم خواهد بود

 2. عارف می‌گه:

  کی ساخته میشه؟

 3. صادق می‌گه:

  مرسی.من هم واقعا خوشحال شدم هم از این پروژه و هم پروژه های پتروشیمی-ذوب آهن-کارخانه سیمان-بلندترین آبشار مصنوعی خاورمیانه در بخش درب گنبد… واقعا کوهدشت در طول عمرش نماینده به خوبی آقای ملکشاهی با غیرت به خودش ندیده.آقای نماینده لطفا به فکر شبکه ی بهداشت کوهدشت هم که مهاجرت اجباری رو در پی داشته،باشید،جمعیت شهر کودشت فعلا به حدود ۱۳۰هزار نفر رسیده و فقط بیش از ۷روستای متمرکز در نزدیکی شهر است و وجود همچنان یک بیمارستان جوابگوی وضع بهداشت مردم نیست،بیشتر مردم کارهای درمانیشون رو از طریق ساختمان پزشکان شهر انجام میدن که البته ما جدا قدردانشون هستیم.با تشکر

 4. ناشناس می‌گه:

  آغاز ساختش معلوم شده،پایان ساختش کی هست؟!

جدید ترین اخبار

اخبار تصادفی