پنج شنبه, ۳ خرداد , ۱۳۹۷
تاريخ انتشار: ۱۱ بهمن ۱۳۹۳
کد خبر: 855

به گزارش رومشکان نیوز:

2015_01_31_14_04_44_29099

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره)استان لرستان از اختصاص ۴ میلیارد و ۴۳۷ میلیون تومان اعتبار جهت ایجاد اشتغال مددجویان رومشگانی خبر داد.
به گزارش رومشکان نیوز : کارگروه اشتغال شهرستان رومشکان با محوریت اشتغال مددجویان این نهاد در محل فرمانداری با حضور امام جمعه شهرستان، مدیرکل امداد استان و اعضای شورای اشتغال شهرستان در محل فرمانداری رومشکان برگزار گردید.

در این جلسه حجت الاسلام جمیاری امام جمعه این شهرستان مشکل اشتغال را یکی از دغدغه های اصلی جامعه و جوانان عنوان نمود و ضمن تقدیر از حضور مدیر کل امداد استان در این جلسه بررفع این مشکل و معضل تاکید کرد.

در ادامه محمدی نژاد فرماندار ضمن تقدیر از خدمات ارزشمند امداد در جهت رفع مشکلات مددجویان خصوصاً در زمینه اشتغال خواستار افزایش اعتبارات اشتغال برای شهرستان نوپای رومشگان شد.

در ادامه منتظری مدیر کل کمیته امداد استان ضمن تشریح عملکرد امداد استان افزود: توانمندی خانواده ها در تمامی زمینه ها خصوصاً توانمندی اقتصادی یکی از اولویتهای کاری امداد است که در این زمینه اقدامات بسیار خوب و ارشمندی صورت گرفته بطوری که امداد توانسته در زمینه خدمت رسانی خصوصاً در زمینه اشتغال اعتماد کامل مجلس و دولت را در تمامی ادوار گذشته و حال جلب نماید و مدت سه سال است که بعنوان دستگاه برتر موفق به کسب لوح تقدیر و نشان برتر از شورای اشتغال گردیده است.

منتظری همچنین افزود: در اعتبارات امسال رقم بسیار خوبی که مبلغ ۴ میلیارد و ۴۳۷ میلیون تومان می باشد، به شهرستان رومشگان در زمینه ایجاد اشتغال اختصاص یافته است که لازم است با برنامه ریزی شورای اشتغال شهرستان، پیگیریهای امداد و تعامل و همکاری بانکهای عامل زمینه جذب صددرصدی این اعتبار فراهم گردد تا انشاءالهز بتوانیم مشکلات اشتغال مددجویان و ناهنجاریهای اجتماعی ناشی از بیکاری را به حداقل برسانیم.

 

منبع: پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان رومشکان


نظرات کاربران

جدید ترین اخبار

اخبار تصادفی