شنبه, ۵ خرداد , ۱۳۹۷
تاريخ انتشار: ۰۸ شهریور ۱۳۹۴
کد خبر: 1650

به گزارش رومشکان نیوز:

dsc_0012

در سومین روز از هفته دولت با حضور مسئولین شهرستان رومشکان و مدیر شرکت گاز شهرستان کوهدشت، پروژه گازرسانی به سه روستای کهریز و گیژان، عبدالبیگی و محمد آباد به افتتاح رسید. این مراسم با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید آغاز شد و در ادامه حجت الاسلام والمسلمین جمیاری با تبریک دهه کرامت و ولادت امام رضا (ع) و هم چنین تبریک هفته دولت اظهارداشتند: از زمانی که رومشکان به شهرستان ارتقاء پیدا کرده خدمات خوبی صورت گرفته است، مسئولین شهرستان ما دنبال سیاسی کاری نبوده اند و فقط به فکر خدمت رسانی به مردم هستند. ایشان همچنین به انتخابات مهم پیش رو اشاره نمودند و اظهار امیدواری کردند که مردم شهرستان رومشکان به دور از تشنج و فارغ از اختلافات سیاسی در انتخابات آینده حضور پیدا کنند.

در ادامه آقای دکتر محمدی نژاد فرماندار شهرستان رومشکان ضمن تبریک هفته دولت و ولادت امام رضا (ع) از مدیرکل محترم شرکت گاز لرستان آقای شمس، مدیر شرکت گاز شهرستان کوهدشت آقای یاراحمدی و همچنین مدیریت شرکت گاز رومشکان و کارکنان آن تقدیر و تشکر نموده و اظهار داشتند: ما با وجود اینکه منطقه گرمسیر هستیم ولی گازرسانی به تمامی روستاهای رومشکان در حال اتمام است و با افتتاح این پروژه بجز روستای رماوند تمامی شهرستان رومشکان از نعمت گاز بهره مند خواهند شد ضمن اینکه برنامه داریم تا ۲۲ بهمن امسال گاز رسانی به روستای رماوند هم انجام شود.

پس از فرماندار، آقای یار احمدی مدیر شرکت گاز شهرستان کوهدشت طی اظهاراتی گفتند: افتخار ما این است که گازرسانی به تمام نقاط شهرستان رومشکان کمتر از چهار سال در حال تکمیل است. با افتتاح پروژه ی حاضر نزدیک به ۲۰۰۰ نفر از روستاهای کهریز و گیژان، عبدالبیگی و محمدآباد از نعمت گاز بهره مند می شوند. ایشان در ادامه از پیگیریهای دکتر ملکشاهی نماینده مردم شهرستان کوهدشت و رومشکان و همچنین آقای دکتر محمدی نژاد فرماندار شهرستان، حاج آقا جمیاری امام جمعه رومشکان و آقای ناصر ملکشاهی شهردار رومشکان قدردانی نمودند، ایشان همچنین به مردم توصیه کردند برای اشتراک پذیری قبل از فصل سرما به اداره گاز مراجعه کنند.

dsc_0012


نظرات کاربران

جدید ترین اخبار

اخبار تصادفی