- رومشکان نیوز - http://r-news.ir -

امام جمعه شهرستان رومشکان : هشدار های مقام معظم رهبری باید فصل الخطاب مسئولین و مردم باشد.

امام جمعه شهرستان رومشکان در خطبه های نماز جمعه این هفته ، با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری بیان نمودند که مقام معظم رهبری در فرمایشات اخیر خود اینچنین فرمودند ؛ بعضی ها میخواهد آمریگا را از شیطان بودن در آورند و آن را فرشته جلوه دهند ، در حالی که امام راحل فرموده اند (ره) : آمریکا شیطان بزرگ است ، با این تحلیل اگر شیطان از شیطان بودن تبدیل به فرشته شد ، آمریکای جنایتکار و خائن هم اصلاح می شود و این شدنی نیست و بعضی ها بیهوده کاری می کنند.

3

دومین نکته از بیانات مقام معظم رهبری اینست که فرمودند: آمریکا به دنبال نفوذ همه جانبه در ایران است ، که این اجازه را به آمریکا نخواهیم داد. حجت الاسلام و المسلمین جمیاری بیان داشتند که با وجود رهبر فرزانه انقلاب اسلامی و رهنمود های ایشان اجازه هیچ گونه نفوذ سیاسی ، فرهنگی ، اجتماعی و … را به آمریکا نخواهیم داد.

6

سومین نکته از بیانات مقام معظم رهبری اینست که آمریکا دنبال دو قطبی کردن جامعه ایران اسلامی است. آمریکایی ها دین را به عنوان تندرویی و افراطی گری می دانند و بسیجیان ما را به عنوان تندرو و افراطی معرفی میکنند و این در حالی است که هر گاه اتفاقی می افتد ، همین بسیجی ها و حزب الله هستند که از نظام و انقلاب دفاع می کنند و سینه سپر میکنند و همین بسیجیان همواره حامیان نظام انقلاب اسلامی ایران و اسلام هستند.

9 2  4 5  7 8  10 11