یکشنبه, ۲ اردیبهشت , ۱۳۹۷
تاريخ انتشار: ۲۸ دی ۱۳۹۳
کد خبر: 815

به گزارش رومشکان نیوز:

IMG_4848

به گزارش رومشکان نیوز : امام جمعه شهرستان رومشکان در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان از مسئولین اداره کل صنعت ، معدن و تجارت استان لرستان به دلیل کم توجهی این اداره کل در حوزه کاری خود نسبت به شهرستان رومشکان انتقاد نموده و خواستار رسیدگی هر چه سریعتر به مسائل و مشکلات در حوزه صنعت،معدن و تجارت شهرستان رومشکان شدند.

IMG_4837

.

IMG_4817

حجت الاسلام جمیاری امام جمعه شهرستان رومشکان چنین عنوان کردند : یکی از اساسی ترین و مهمترین مسائل و مشکلات رومشکان نداشتن مجمع اصناف مستقل می باشد در این شهرستان که یک شهرستان نوپا است از مسئولین استانی می خواهیم که به خاطر کمبود های این شهرستان به منطقه توجه بیشتری داشته باشند . ایشان ادامه دادند : چرا مدیر کل صنعت و معدن به رومشکان نمی آیند؟ از فرماندار شهرستان رومشکان می خواهیم که بصورت کتبی از ایشان دعوت کنند تا برای نماز جمعه هفته آینده در رومشکان حاضر شوند و جواب سوالات را بدهند.

ایشان در ادامه افزودند : اینجا اصناف مرده است ! چرا باید مالیاتی که این مردم می دهند در جایی دیگر صرف شود ؟! چرا بعضی از مغازه ها مجوز کسب و کار ندارند ؟! چرا با آنها برخورد نمی شود؟! اینجا دیگر یک بخش نیست بلکه یک شهرستان مستقل است و نیاز به ادارات و نهادهای مستقل دارد امیدواریم که مدیر کل این اداره کل و یا نماینده ایشان هفته آینده به شهرستان رومشکان بیایند و قبل از اقامه نماز جمعه به سوالات و مشکلات اصناف و بازاریان و در کل به مشکلات و مسائل پیش روی عموم مردم این شهرستان در حوزه کاری خود پاسخ دهند و مجمع اصناف مستقلی را در این شهرستان بنا نهند.

خبرنگار  : حسن امرایی

برچسپ:


نظرات کاربران

جدید ترین اخبار

اخبار تصادفی