شنبه, ۵ خرداد , ۱۳۹۷
تاريخ انتشار: ۲۶ مرداد ۱۳۹۴
کد خبر: 1592

به گزارش رومشکان نیوز:

n00214658-t-12

به گزارش رومشکان نیوز به نقل از میرملاس ؛ شب گذشته  نخستین جلسه ی کاندیداهای احتمالی اصلاح طلبان نسل نو حوزه انتخابیه ی کوهدشت و رومشکان برگزار گردید.

در این نشست که با حضور حاجی علی شیراوند ، جواد حسن زاده  و فردین گراوند از فعالین فرهنگی و کنش گران سیاسی و برخی رسانه ها برگزار گردید عنوان شد؛  کاندیداهای احتمالی نسل نو اصلاح طلبان که عمدتاً از چهره های جدید نواندیش و نوگرا  تشکیل می دهند ، معتقد بودند که برای توفیق اصلاحات در آینده سیاسی کوهدشت و رومشکان باید متناسب با شرایط جدید تدبیر و فعالیت کرد.

اصلاح طلبان نسل دوم  در این نشست اعتقاد داشتند که نقد شرایط گذشته و تحلیل و بررسی وضعیت کنونی و پیش بینی آینده می تواند قدم های مثبت و ماندگاری را موجب شود. آن چیزی که نسل آینده را شکل می دهد ، شرایط امروز و نتیجه عملکرد ها است. بنابراین نسل آینده از گذشتگان الگو می گیرد و با بررسی شرایط گذشته ، حال و آینده تصمیم سازی و تصمیم گیری می کند.

داشتن نگاه کلان و آینده محورانه و نقد و بررسی عملکردها و کارکردها می تواند راه های کم هزینه تر و خرد گرایانه تری برای مسیر آینده شهرستان پیدا کند. بنابراین انتظار اصلاح طلبان نسل دوم در این مسیر ، شفافیت ، صداقت و حسن نیت است.

اصلاحات تعجیلی و غفلت از اصلاحات تدریجی و گام به گام ، بالا بردن سطح انتظار مردم از گفتمان و کارکرد اصلاح طلبی ، تأکید بیش از حد بر تقدم توسعه سیاسی بر توسعه اقتصادی ، کم توجهی به مشکلات و واقعیات روزمره زندگی و معیشت مردم ، غرور و خود برتر بینی ؛ انحصارطلبی ؛ کاهش بردباری و آستانه تحمل ( تاب آوری ) و… را می توان محصول شرایط سیاسی ، اجتماعی و فرهنگی دوران گذشته دانست. بنابراین تحلیل و بررسی و نقد شرایط گذشته برای آن است که به راهبرد مناسب برای حرکت به سوی آینده رسید.

ضرورت دارد که مبانی فکری اصلاح طلبان را با لحاظ کاستی ها و اشتباهات گذشته ، باز تعریف کرد. راهکارها جهت تداوم اصلاحات ، واقعی و بر مبنای شرایط استان و شهرستان باشد. نباید ذهنی و غیر قابل دسترسی فکر کرد.

زمان آن است که اصلاحات در کوهدشت و رومشکان  پوست اندازی کند و اینک هنگام آن است و وقت آن رسیده است که نسل دوم اصلاحات پا به عرصه بگذارد.

این نسل صرفاً مربوط به سن و سال نیست بلکه اصلاح طلبانی است که از یک طرف به واسطه گذار از شرایط گذشته و قرار گرفتن در شرایط جدید و از طرف دیگر بهره گیری از دستاوردهای آن جریان در گذشته ، به تعریف تازه ای از اصلاح طلبی رسیده اند.

نسل دوم می توانند همگام با تجربه و شور گذشتگان به میدان اجرایی وارد شوند . تجربه کار تشکیلاتی و بهره گیری از ظرفیت و توان فکری و صداقت و حسن نیت می توان نسل دوم اصلاح طلبی این دیار را در این مسیر یاری کند .

در پایان این نشست  هم عنوان  شد : کاندیداهای نسل نو اصلاح طلبان هیچ گونه تقابلی با کاندیداهای نسل اول این جریان ندارد و همه ی تلاش ما بر وحدت و به اجماع رسیدن بر کاندیدایی واحد در راستای پیروزی جریان اصلاح طلبی در انتخابات آتی خواهد بود.

گفتنی است ؛  در این جلسه اعلام شد که در نشست های بعدی کاندیداهای احتمالی دیگری به جمع اضافه خواهند شد ضمناً جهت شرکت در این جلسه از دیگر کاندیداهای احتمالی از جمله بنیاد شهمرادی و حمزه فیضی پور دعوت شده بود که دکترشهمرادی به دلیل انصراف از کاندیداتوری و فیضی پور هم به دلیل گرفتاری های شخصی  در این جلسه حاضر نشدند.

n00214658-t-12


نظرات کاربران
 1. علی سوری امرایی می‌گه:

  این اقای فردین گراوند را چند روز قبل در رومشکان ملاقات کردم جوان با انگیزه و با خدایی است در خدمتش هستم

 2. از دوستان می‌گه:

  ایشان در روز جمعه منزل زارع نژاد بودند چغابل وروز قبل در رشنو و چند جای دیگر جلساتی با اصلاح طلبان و اقوام خود داشتند

 3. علی می‌گه:

  انشاالادردیگرجلسات همه کاندیداهای دیگر حاضر باشند از جمله جناب استاد سخن جناب فیضی در ضمن رای چیزی نیست که به هر کس بدهید باید کاندیدهابا برنامه باشند

 4. امرایی می‌گه:

  منم تعریف ایشون رو از زبان دوستان زیاد شنیدم ،من که خدایی دوست دارم یه جوااان بره مجلس،دارم اقای فردین گراوند خودشو کم کم تو دل ما رومشکانیا جاباز کرده…منم حمایتش میکنم البته با خانواده

 5. پادروند رسول می‌گه:

  بدون شک فردین گراوند گاندیدای نهایی اصلاح طلبان است ایشان یک اصلاح طلب هست که به اصولگرایان نزدیک است یعنی اصولگرای اصلاح طلب است جلسات ایشان روزانه بر همه اشکار است درود بر استاد عزیز ما اقوام پادروند مکنتظر تشریف فرماییتان هستیم.

 6. من میگم می‌گه:

  باسلام معلوم نیست آقای زارع نژاد با کی تا میخوره خودتو جمع جور کن

 7. م.رشنو می‌گه:

  ماکه فقط به اقای فردین گراوند رای میدیم چون واقعا باسواده و جسور،بی شک برای برد اومده من خودم میدونم هم عز گراب.کونانی ،گراوندخودشان،ضرونی که طایفه مادریش هست،درب گنبد،و…..مورد حمایت قرار گرفته وبمب انتخاباتی امسال هستش ،بیایم اینبار سنت شکنی کنیم ویک جوان رو بفرستیم

 8. سلام می‌گه:

  خانم دکتر میترا تیموری که مردم شهرستان کوهدشت سالیان سال است منتظرش هستند. خدایی این مقام فقط برازنده ایشان است.

 9. سلام ش.م می‌گه:

  چهره جدید و باسواد و فرهنگی از اصلاح طلبان معرفی شده بی شک نماینده مردم کوهدشت کسی نیست جز خانم دکتر میترا تیموری

 10. من میگم می‌گه:

  رای ما فقط دکتریونس امرایی وکیل پایه یک دادگستری

جدید ترین اخبار

اخبار تصادفی