سه شنبه, ۴ اردیبهشت , ۱۳۹۷
تاريخ انتشار: ۱۳ شهریور ۱۳۹۴
کد خبر: 1714

به گزارش رومشکان نیوز:

IMG_0037

جلسه شورای سلامت شهرستان رومشکان به مناسبت روز بهورز در فرمانداری و با حضور فرماندار و برخی از مسئولین ادارات شهرستان برگزار شد. ابتدا آقای رومیانی مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان رومشکان ضمن اشاره به اقدامات انجام شده شبکه بهداشت و درمان شهرستان، خواستار تلاش همه مسئولین در جهت همکاری و هماهنگی با شبکه بهداشت و درمان در زمینه پیشگیری از بیماریها و ارتقاء سطح سلامت و بهداشت شهروندان شدند.

IMG_0037

در ادامه دکتر محمدی نژاد فرماندار شهرستان رومشکان ضمن تبریک این روز به همه بهورزان، نقش آنها را در سلامت و بهداشت جامعه مهم و کلیدی شمرد. ایشان با تاکید بر هماهنگی همه دستگاهها در پیشگیری از بیماریها و ارتقاء سلامت و بهداشت شهرستان اظهار داشتند: بافت شهرستان رومشکان به گونه ای است که روستاهای ما در فواصل کمی از هم قرار دارند و شیوع بیماری در یک روستا باعث گسترش سریع آن بیماری در روستاهای همجوار می شود.

IMG_0035

ما باید در کنار فرهنگ سازی، بهداشت و سلامت در روستاها را نهادینه و ساماندهی کنیم. ایشان در پایان ضمن تشکر از زحمات مجموعه شبکه بهداشت و درمان شهرستان به مردم این مژده را دادند که استاندار محترم و آقای دکتر ساکی رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان در جریان بازدیدی که اخیراً از بیمارستان امام خمینی شهرستان کوهدشت داشتند قول مساعد دادند که به زودی ۵۰ تخت بیمارستانی به مجموعه بهداشت و درمان شهرستان رومشکان اختصاص داده شود.

IMG_0032

IMG_0033

در پایان آقای بازوند مدیر ثبت احوال شهرستان رومشکان با بیان اینکه ثبت وقایع حیاتی یکی از اساسی ترین و مهمترین اهرم های برنامه ریزی در کشور است، گفت: ثبت به روز آمار جمعیتی زیربنای توسعه کشور است و از بهورزان خانه های بهداشت تقاضا نمودند نسبت به اعلام به موقع وقایع حیاتی با ذکر مشخصات کامل و ارائه آمار هفتگی و ماهانه به اداره ثبت احوال همکاری نمایند .

IMG_0043

IMG_0048

IMG_0053


نظرات کاربران
  1. بازوند می‌گه:

    با سلام لطفا موضوع اصلی که روز بهورز بود فراموش شده است و عنوان به جلسه شورای سلامت تغیر کرده

جدید ترین اخبار

اخبار تصادفی