یکشنبه, ۲ اردیبهشت , ۱۳۹۷
تاريخ انتشار: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵
کد خبر: 3558

به گزارش رومشکان نیوز:

13

به گزارش رومشکان نیوز : صبح امروز ۱۵ اردیبهشت ماه سالجاری،مراسم جشن تکلیف دانش آموزان دوره اول متوسطه دبیرستان دکتر علی شریعتی توسط خانه نور امیرالمؤمنین(ع)رومشکان، در نمازخانه اداره آموزش و پرورش این شهرستان برگزار گردید. در این مراسم از فعالان نوجوان مسجد و خانه نور امیرالمؤمنین تقدیر و تشکر به عمل آمد. همچنین در این مراسم که آیینی نیکو و پسندیده در جهت آشنایی و تشویق هر چه بیشتر نوجوانان به انجام فرایض دینی می باشد،به همه تازه مکلفان حاضر در جلسه، هدایا و لوح هایی به رسم یادبود اهدا گردید.


1

 

2

 

4

5

6

7

8

 

10

11

12


نظرات کاربران
  1. امرایی پ می‌گه:

    جناب آقای ملکی ضمن قدردانی از زحمات حضرتعالی و همکارانتان،باید قاطعانه بگویم که شما بهترین سرمشق برای شکوفا شدن استعدادهای ناب و نهفته در وجود نوجوانان و جوانان این شهرستان هستید.با امید به خدای رحمان و رحیم،انتظار داریم که نوجوانان و جوانان جویای نام زادگاهمان در مسیری که شما میروید گام برداشته،و بی هیچ مبالغه ای باید گفت که شما را از الگوهای خود برای رسیدن به اهدافشان قرار دهند.ما رومشکانی ها از شما ممنون و متشکریم.

  2. حسین امرایی می‌گه:

    باز هم از مدیریت دبیرستان دکتر علی شریعتی چغابل جناب آقای شکری و سایر همکارانشان تشکر می کنیم در ضمن از مدیریت سایت آقای ملکی هم سپاسگزاریم.خداوندبه همشون توفیق عطا کند.

  3. رضا امرایی می‌گه:

    تشکر میکنم از معاون پرورشی (دبیرقرآن) این دبیرستان جناب آقای محمد امرایی که همیشه به فکر دانش آموزان و مشکلات آنان هست

جدید ترین اخبار

اخبار تصادفی