دوشنبه, ۲۸ خرداد , ۱۳۹۷
تاريخ انتشار: ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۴
کد خبر: 1134

به گزارش رومشکان نیوز:

13910631000126_PhotoA

نماینده مردم کوهدشت و رومشکان در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر سد معشوره با کاربری‌های در نظر گرفته شده به بهره‌برداری برسد، عمده مشکلات شهرستان کوهدشت از جمله اشتغال برطرف می‌شود.

به گزارش رومشکان نیوز: الهیار ملکشاهی شب گذشته در جمع مدیران کل استان در کوهدشت اظهار داشت: اگر سد معشوره با کاربری‌های در نظر گرفته شده به بهره‌برداری برسد، عمده مشکلات شهرستان کوهدشت از جمله اشتغال برطرف می‌شوند.

نماینده مردم کوهدشت و رومشکان اظهار کرد: کوهدشت در آستانه بحران آب قرار دارد،اما ذخایر آبی مهمی در منطقه پیدا شده که نیاز به بودجه دارند.

ملکشاهی با بیان اینکه شهرستان‌های کوهدشت و رومشکان حتی با مشکل آب آشامیدنی نیز مواجه هستند، افزود: سفره‌های زیرزمینی آب کوهدشت بیش از ۱۵ متر پایین رفته است.

وی تصریح کرد: در روستاهای آزادبخت بخش مرکزی کوهدشت با حفر چاه آب با مشکل استخراج نفت به جای آب مواجه هستیم و این زنگ خطری برای ادامه حیات در این منطقه است.

ملکشاهی با تشریح مشکلات فوق خواستار اهتمام جدی دولت مبنی بر عملیاتی کردن هرچه سریع‌تر سد معشوره در کوهدشت شد و افزود: این مشکلات آتش زیر خاکستری است که اگر توجه جدی به آن نشود، حتی می‌توان گفت به بشریت ظلم شده است.

نماینده مردم کوهدشت و رومشکان در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: با اجرایی شدن طرح سد معشوره مشکلات اقتصادی، بیکاری و خیلی از مشکلات این شهرستان حل می‌شود و باعث شکوفایی و نشاط و زندگی در منطقه هستیم.

برچسپ:

»


نظرات کاربران

جدید ترین اخبار

اخبار تصادفی