شنبه, ۵ خرداد , ۱۳۹۷
تاريخ انتشار: ۰۳ دی ۱۳۹۴
کد خبر: 2863

به گزارش رومشکان نیوز:

1

بهزاد خسروی صبح امروز با حضور در ستاد انتخابات شهرستان کوهدشت از حوزه انتخابیه کوهدشت و رومشکان ثبت نام نمود. وی متولد سال ۱۳۵۲ و دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی بوده ودر حال حاضر نیز در مقطع دکتری مدیریت استراتژیک مشغول به تحصیل می باشد لازم به ذکر است نامبرده از سوابقی چون : معاونت توسعه منابع انسانی گروه صنعتی ایران خودرو دیزل ، مشاور در حوزه استراتژیک و سرمایه گذاری بانک توسعه تعاون ، مدیر عامل شرکت ارمغان آسیای پاک ، تدریس در دانشگاه علامه طباطبایی به عنوان مدعو برخوردار بوده و تاکنون بیش از  ۳۰ مقاله علمی و پژوهشی از وی منتشر شده است.

همچنین یونس امرایی وکیل پایه یک دادگستری که از مدتها پیش زمزمه حضورش در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی بر سر زبان ها بود در ساعت پایانی وقت اداری روز سه شنبه با حضور در ستاد انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه کوهدشت و رومشکان ثبت نام نمود. وی اهل شهرستان رومشکان است.

خانم فریبا تیموری آزادبخت نیز صبح امروز با حضور در  ستاد انتخابات شهرستان کوهدشت برای دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ثبت نام نمود.

وی  دانشجوی دوره دکتری فیزیک هسته ای است که امتحان جامع دکتری را نیز گذرانده و هم اکنون در دانشگاه های شهرستان به عنوان استاد مدعو مشغول به تدریس می باشد.

1

2

3


نظرات کاربران
  1. افشین می‌گه:

    سلام .اگه میشه بادکت خسروی مصاحبه کنید که بیشتربااواشنابشین شایدواقعا اوبتونه درصنعت کوهدشت انقلاب بکنع

  2. افشین می‌گه:

    چرانظرات ما روحذف میکنید

جدید ترین اخبار

اخبار تصادفی