یکشنبه, ۳ تیر , ۱۳۹۷
تاريخ انتشار: ۲۴ تیر ۱۳۹۴
کد خبر: 1450

به گزارش رومشکان نیوز:

IMG_4234

دومین جلسه عفاف و حجاب در محل فرمانداری شهرستان رومشکان راس ساعت ۱۰ صبح روز یکشنبه مورخ ۲۱ تیرماه ۹۴ با تلاوت آیاتی چند ازکلام الله مجید با حضور اعضا تشکیل شد در این جلسه ابتدا فرماندار محترم شهرستان ضمن عرض تشکر و خیر مقدم به حاضرین در جلسه با آرزوی قبولی طاعات و عبادات اظهار داشتند : در هر یک از دستگاه های اجرایی یک کارشناس خانم که بتواند به راحتی جوابگوی مشکلات و کار های ارباب رجوع خانم باشد[…]

که به نوعی حقی از خانم ها ادا شده باشد مشخص شود وی فرمودند که ادارات شهرستان از لحاظ تبلیغات محیطی در راستای ترویج فرهنگ عفاف و حجاب نهایت سعی و تلاش خود را داشته باشند و با توجه به بازرسی های بعمل آمده اداراتی که در این زمینه کوتاهی کرده اند کتبا تذکر داده شود .

IMG_4234

فرماندار محترم شهرستان بیان داشتند که الحمدلله در شهرستان رومشکان در زمینه عفاف و حجاب مشکل خاصی وجود ندارد و نباید حجاب را همیبن پوشش ظاهری دانست ، بلکه حجاب حفظ حقوق و شان و منزلت خانم ها می باشد. در ادامه حضرت حجت الاسلام و المسلمین جمیاری امام جمعه محترم شهرستان بیان نمودند که بی حجابی و بد حجابی حق الناسی است که باید فرهنگ سازی شود. حجاب برای انسان ارزش می آورد. وی بیان داشتند که مسئله حجاب باید به خانواده ها پیشنهاد شود و خود خانواده ها متولی این امر خطیر باشند و فرهنگ سازی شود.

IMG_4239

 


نظرات کاربران

جدید ترین اخبار

اخبار تصادفی