شنبه, ۱ اردیبهشت , ۱۳۹۷
تاريخ انتشار: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴
کد خبر: 1168

به گزارش رومشکان نیوز:

img_3787

پیام تقدیر و تشکر اهالی روستاهای رشنو ، لالوند ، رحمان آباد و آقاجان از استاندار لرستان : “اینک که در سایه الطاف الهی و به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی و اهتمام دولت تدبیر و امید جناب آقای دکتر روحانی و تلاش مسئولین استانی و شهرستانی[…]

، خواست عمومی اهالی روستاهای رشنو ، لالوند ، رحمان آباد و آقاجان مبنی بر الحاق مجدد این روستاها به مرکز شهرستان رومشکان به بار نشسته است بر خود لازم می دانیم از تمام زحمات و دلسوزی ها ، همراهی ها و پی گیری های جناب آقای مهندس بازوند استاندار محترم استان لرستان ، حضرت حجت الاسلام جمیاری امام جمعه محترم شهرستان رومشکان ، جناب دکتر ملکشاهی نماینده محترم شهرستانهای کوهدشت و رومشکان در مجلس شورای اسلامی و جناب دکتر محمدی ن‍ژاد فرماندار محترم شهرستان رومشکان قدر دانی نموده و برای این بزرگواران آرزوی سلامتی و توفیق روز افزون نمائیم” .


نظرات کاربران
 1. میرزا می‌گه:

  جای تقدیر و تشکر دارد ازتمامی افرادی که برای الحاق روستاهای یادشده به شهرچقابل تلاش کردند. اگر جز شهرمحسوب میشن مسئولین ذی ربط باید ترتیبی اتخاذ کرده که زیر ساختهای این روستاها هم متناسب باشهر باشد.

 2. شمس می‌گه:

  ضمن تشکر از پیگیری های مسئولین محترم:
  باید گفت که الحاق شدن روستا به شهر یا تبدیل شدن بخش به شهرستان نباید در حد اسم و عوض کردن سردر ادارات و… باشد،مردم محروم این شهرستان احتیاج به امکانات و توجه بیشتر به مسائل رفاهی و. . . دارند،این چیزی است که به نظر می رسه در این مدت سپری شده از شهرستان شدن رومشکان ما شاهد آن نبودیم و یا خیلی ضعیف بود.
  این امر مستلزم حضور افراد با تجربه تر در پست های کلیدی شهرستان است.
  به امید تغییرات

جدید ترین اخبار

اخبار تصادفی