شنبه, ۱ اردیبهشت , ۱۳۹۷
تاريخ انتشار: ۰۹ دی ۱۳۹۴
کد خبر: 2891

به گزارش رومشکان نیوز:

IMG_0015

صبح امروز نهم دی ماه سال جاری جلسه شورای اداری شهرستان رومشکان با عنوان پیشگیری ،پیگیری و رسیدگی به جرائم انتخاباتی شهرستان رومشکان و با حضور معاونت پیشگیری از جرائم دادگستری استان و مسئولان ادارات و نهادهای این شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.

این جلسه پس از قرائت آیاتی چند از کلام الله مجید ،با سخنان فرماندار شهرستان شروع گردید محمدی نژاد فرماندار شهرستان رومشکان ضمن خیر مقدم به مهمانان ،«فرا رسیدن نهم دی ماه روز بصیرت و میثاق امت با ولایت »را گرامی داشته و این روز را به ملت ایران تبریک گفتند .محمدی نژاد در این جلسه از اعضای اجرایی نظارت بر انتخابات خواست که در تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری بپرهیزند و از استفاده کردن از وسایل و ماشین آلات ادارات دولتی در این خصوص خودداری کنند.
IMG_0008

رییس دادگستری شهرستان رومشکان نیز در این جلسه چنین عنوان کرد :

باید کسی که به مجلس می رود هم اصلح باشد و هم قانون را رعایت کند .آقای ضرغام پروانه ادامه داد:وظیفه نمایندگان وضع قانون است پس در ابتدا باید خودشان از آن پیروی کنند .اگر همه ما در هر شرایطی و موقعیتی قانون را رعایت کنیم هرگز شاهد قانون شکنی و هرج و مرج نخواهیم بود .رعایت قانون تضمینی در جهت داشتن یک جامعه سالم و قانون مند است .

IMG_0039

پس از ایشان آقای اکبر ناظری رییس هیات نظارت بر انتخابات این دوره شهرستان رومشگان مطالبی را بیان داشتند .ناظری در سخنان خود چنین عنوان کرد : همه ما می دانیم که دشمنان در حال رصد کردن انتخابات کشور ما هستند و همواره قصد نفوذ در این امر خطیر و ایجاد تفرقه در میان آحاد مردم را دارند پس همه ما باید هوشیار باشیم .ما باید در اینجا نظم و انظباط را رعایت کرده و قانون را اجرا کنیم .ما به شهرستان کوهدشت کاری نداریم و هدف ما برگزاری انتخاباتی خوب،منظم و به همراه حضور پر شور مردم می باشد .
IMG_0068

و باید از هرگونه قانون شکنی پرهیز کرده و در موازات قانون و مقررات وضع شده عمل نماییم .

در این جلسه معاونت پیشگیری از جرائم دادگستری استان لرستان نیز حضور داشت که ایشان در خصوص انتخابات این دوره سخانی را بیان داشته که چکیده ای از این سخنان را به اختصار ذکر می نماییم .

آقای شاکرمی پس از تبریک سالروز میلاد پیامبر اکرم (ص) و امام صادق (ع)،فرا رسیدن نهم دی ماه را به عنوان یک حماسه بزرگ و عاشورایی در تاریخ ایران اسامی گرامی داشت و در خصوص انتخابات نیز عنوان نمود:پیگیری و رصد انتخابات چه قبل از روز انتخابات و چه بعد از آن، از برنامه های مهم دادگستری می باشد شاکرمی ادامه داد همه ما باید حواسمان جمع باشد و از رفتارها و حرکات ناموزون بپرهیزیم و در خصوص حضور در شبکه های اینترنتی که در قالب شبکه های اجتماعی مطرح شده اند کاملا مراقب باشیم و با مشاهده هرگونه تخلف و قانون شکنی در این شبکه ها ،بلافاصله پلیس فتا را در جریان امر قرار دهیم .

شاکرمی در خصوص مشارکت مردم در انتخابات چنین عنوان کرد سیستم مشارکت ملی یک سیستمی است که توسط کشور ما به وجود آمده و از این طریق(رای گیری)اداره کشور خود به خود به مردم سپرده شده است و مردم سرنوشت ساز هستند نه حزب ها و گروههای مختلف .

همچنین شاکرمی در خاتمه بیان نمود اگر سرنوشت لرستان تغییر ی نکرده ما خودمان مقصر هستیم که انتخابهای نادرستی را در گذشته انجام داده ایم .متاسفانه نمایندگان ما در ادوار گذشته مجلس شورای اسلامی عملکرد خوبی را نداشته و حتی در برخی موارد در اثر سهل انگاری این نمایندگان بسیاری از طرحهای عمرانی استان و کارخانجات و کارگاههای کوچک و بزرگ تعطیل و به دست فراموشی سپرده شده است که امیدواریم امروز و در آینده دیگر شاهد چنین عملکرده و سهل انگاری هایی نباشیم .

 

خبرنگار :حسن امرایی / رومشکان نیوز

عکاس: علی اصغر سوری / رومشکان نیوز
IMG_0057

IMG_0010 IMG_0015

IMG_0017

IMG_0022 IMG_0024 IMG_0030   IMG_0043 IMG_0053


نظرات کاربران
 1. يك عدالتخواه می‌گه:

  در این میکده ، هوشیار باید شد !

  حق ما را بدهید ! رأی ما کجاست ! دوباره زمینه های یک کودتای آرام به نفع یک نماینده خاص داره شکل میگیره ! پس آقایان مدعی عدالت کجای این شهرستان وایستاده اند ! یعنی کسی نیست که ملت رومشکان و کوهدشت را از این خفقان و تنگنا نجات بدهد ! دوباره مصادره کردن حقوق مردم فهیم ! دوباره نشانه های دزدی و دروغ وفریب !

  ما در گذرگاه مستقیم و محکمه عدل پل صراط خداوندی در آن دنیا حتماحتما از فرماندار محترم و تمام کسانیکه به نوعی دراین چینش سهیم بوده اند ،جواب خواهیم خواست واز حق و حقوقمان نمی گذریم . پس عالم آخرت را آقایان فراموش نکنند.

  خدا همه ما را عاقبت بخیر بفرماید. اللهی آمین

 2. محمدی می‌گه:

  خدایا تو شاهد باش همین کسانی که اولین حرفشان در تمام میتینگ هایی که در اختیارشان قرار میدهند دفاع از حق مردم و قانون مداریست چگونه خود اولین نقض کنندگان قانون میشوند!! چه بلایی مگر به سر شورای نگهبان آمده؟؟ یقینا در این جلسه تمام فکر اکثریت به قانون شکنی در وقت انتخابات است . خدایا تو شاهد باش و حقوق مردم را هر کسی ضایع کرد نابود کن . آمین

جدید ترین اخبار

اخبار تصادفی