پنج شنبه, ۳ خرداد , ۱۳۹۷
تاريخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۴
کد خبر: 2585

به گزارش رومشکان نیوز:

13

حاجی‌علی شیراوند چند ساعتی است به علت آنچه جفا در حق خویش نامیده از مسئولیت دفتر حزب همبستگی شاخه کوهدشت استعفا کرده و تهران نیز بی‌درنگ جانشین وی را منصوب کرد.


استعفای شیراوند بدون اطلاع دبیر استانی حزب همبستگی استان (کرم ملکآسا) بوده است. کرم ملک‌آسا که دبیر شورای هماهنگی احزاب و تشکلهای اصلاح‌طلب استان لرستان است به ما می‌گوید:«استعفای جناب شیراوند بدون اطلاع ما و بدون اطلاع قبلی تهران بوده است و ما هم چون سایر شهروندان از طریق سایتها متوجه شدیم که ایشان استعفا کرده».

بی‌درنگ امورات اداری تعیین جانشین شیراوند طی شد و تنها چند ساعت پس از نامه‌ی استعفا علی علیزاده(شمس) به‌عنوان جانشین شیراوند منصوب شد. حکم انتصاب علیزاده به امضای نایب رئیس حزب همبستگی ایران اسلامی کریم ملک‌آسا رسیده است.

در بخشی از نامه شیراوند آمده است:« احتراماً به استحضار می رساند که اینجانب حاجی علی شیراوند مسئول دفتر حزب همبستگی شاخه ی کوهدشت به دلیل اجحافی که در کمال ناباوری در حقم روا داشته اند ، توان و انگیزه مرا برای ادامه مسئولیت سلب نموده و رغبتی جهت ارائه خدمت در قالب تشکیلات در خود احساس نمی کنم»/ این نامه خطاب به دبیر حزب همبستگی استان لرستان(ملک‌اسا) نوشته شده است.

شیراوند مدتی است که از مدیرکل آموزش و پرورش استان انتقاد می‌کند مبنی بر اینکه وی به اجبار بازنشسته شده است. مستندات اما می‌گوید سی سال خدمت وی به اتمام رسیده است. شیراوند می‌گوید جانباز است و فوق لیسانس دارد و برمعیار قانون می‌تواند بیش از سی سال در آموزش و پرورش بماند. هم‌چنین شیراوند علم مبارزه با آن‌چه انحصار در اصلاحات می‌داند را برداشته است. وی اعتقاد دارد در کوهدشت یک اولیگارشی بر اصلاحات حکومت می‌کند.

تلاش دبیر شورای هماهنگی احزاب و تشکل‌های اصلاح‌طلب استان لرستان کرم ملک‌آسا که با رایزنی می‌رفت که مشکل شیراوند را رفع کند با مخالفتهای شیراوند ناکام ماند. شیراوند می‌گوید قصد دارد نزد دیوان عدالت اداری راجع به بازنشستگی‌اش شکایت ببرد. اما استعفای وی از شاخه کوهدشت حزب همبستگی استان و ارتباط آن با نارضایتی وی از بازنشستگی هنوز معلوم نشده است. وی در متن اسعفایش فقط نوشته است به علت اجحافی که درکمال ناباوری در حقم روا داشته‌اند…».

 

13


نظرات کاربران

جدید ترین اخبار

اخبار تصادفی