شنبه, ۵ خرداد , ۱۳۹۷
تاريخ انتشار: ۰۱ مهر ۱۳۹۴
کد خبر: 1871

به گزارش رومشکان نیوز:

1

حجت الاسلام و المسلمین جمیاری ، امام جمعه شهرستان رومشکان در مراسم غبارروبی مزار شهدا بیان نمود : دفاع مقدس با رمز توحید شروع شد و با رمز الله اکبر و تکبیر ادامه دارد. امام جمعه شهرستان رومشکان در این مراسم که با حضور معاون هماهنگی امور استانداری لرستان و جمعی از مسئولین استانی و شهرستان در بهشت زهرا (س) شهر چغابل و بر مزار شهدای این شهرستان برگزار گردید ، […]

ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس بیان داشتند : کلمه لا إله إلّا اللّه در وجور امام زمان (عج) تجلی پیدا کرده و در دولت و رهبری دینی ما با رمز الله اکبر قرار گرفته است. پیمان با رهبری همان گونه که شهدار در هشت سال دفاع مقدس با بنیانگذار کبیر انقلاب داشتند ، همواره برقرار و محکم است.چنانکه رئیس جمهور بیان نمودند : ما به آمریکا اعتماد ندارین ، حکومت آمریکا استکباریست.

2

حجت الاسلام جمیاری در ادامه سخنان خود به شعار سال اشاره نمودند و بیان کردند : امروز دولت همدل و همزبان با ولی فقیه هستند و این قابل تحسین و تشویق است.

امام جمعه شهرستان رومشکان خطاب به همگان چنین بیان کردند : جنگ وجود دارد و تمام نشده است. اگر ۵۸ کشور حامی بعث و صدام بودند ، امروز دشمنان قدرتهایشان را در یک کاسه کرده اند و با جمهوری اسلامی ایران در حال جنگ هستند.

3 و همه ملت و دولت باید هوشیار باشند. ایشان در خاتمه سخنان خود ضمن تشکر و قدردارنی از مهندس صلانی و هیئت همراه ، همدلی و همزبانی در میان مسئولین شهرستان را بسیار ارزشمند دانسته و در این خصوص بیان کردند : جناح ، در دایره خدمت چایی ندارد ؛ آنچه مهم است خدمت و پروزی از رهبری انقلاب است.در خاتمه این مراسم نیز همه حاضرین برای شادی روح شهدا فاتحه قرائت نمودند و از خداوند متعال برای همه شهدا طلب مغفرت نمودند.

4


نظرات کاربران

جدید ترین اخبار

اخبار تصادفی