پنج شنبه, ۳ خرداد , ۱۳۹۷
تاريخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۳۹۴
کد خبر: 2669

به گزارش رومشکان نیوز:

حسن رضا برخورداری

بر اساس حکمی از سوی دکتر گودرز کریمی فر مدیر کل آموزش و پرورش استان لرستان ، حسن رضا برخورداری به عنوان سرپرست جدید آموزش و پرورش کوهدشت منصوب شد. برخورداری که کارشناس ارشد زبان و ادبیات عرب دارد طی بیست و هفت سال خدمت صادقانه در آموزش و پرورش در مناسبی همچون دبیری کارشناس فعالیت های دانش آموزی و رِیئس اداره امور تربیتی آموزش و پرورش لرستان انجام وظیفه نموده است . وی همچنین از رزمندگان هشت سال د فاع مقدس بوده و در شورای راهبردی بسیج فرهنگیان فعالیت می نماید گفتنی است که پیش از این حجت اله مومنی سرپرستی آموزش و پرورش شهرستان کوهدشت را بر عهده داشت.

حسن رضا برخورداری


نظرات کاربران
 1. نعمت سوری می‌گه:

  سلام.
  تبریک به حاج حسن رضا برخورداری , با توانمندی هایی که در زمینه های مختلف داشته و دارند به فضل الهی بتوانند آموزش و پرورش شهرستان کوهدشت را برای یکبار هم که شده در مسیر تعالی و پیشرفت قرار دهند.ایشان چهر ه ای با صداقت و در انجام امور توانمند ,فعال ,خستگی ناپذیر وبه دور از اغراض سیاسی هستند.خداوند این مرد شایسته را در مسیر سعادت خودش قرار دهد.

 2. نعمت سوری می‌گه:

  سلام.
  خداوند این لباس خدمت گذاری را به مرد عمل و اخلاص مبارک گرداند.حاج حسن رضا برخورداری از اعتماد به نفس عالی در انجام امور برخوردارن.

 3. نصرت اله امرایی می‌گه:

  باسلام واقعا جای تبریک دارد به جناب اقای برخوردارچون ایشان فردی مدیر.لایق وصبورهستندوحتمابه اداره اموزش وپرورش کوهدشت سروسامان خواهندداد

 4. بهروز گراوند می‌گه:

  با سلام تبریک ویژه منو از پایتخت ایران خدمت حاج حسن رضای عزیز ودوس داشتنی امیدوارم با لیاقت وتوانمندی که از شما سراغ دارم به مدارج بالاتر دست پیدا کنی (کرداوات ار دورت)

 5. ............... می‌گه:

  اقا تبریک تبریک ایشون لایق این مقام حتی بیشتر هستند

 6. علی می‌گه:

  تبریک بر مرد علم و عمل وادب.مرد آرام وارامش

 7. رسول شیخی می‌گه:

  دایی جان تبریک الحق ولانصاف شایستگیشوداری انشاله مدارج بالاتر.موفق باشی

 8. محمدسوری می‌گه:

  انشاالله موفق باشی

 9. فردین عبدلی می‌گه:

  سلام.داش رسول تبریک تبریک .دایت لیاقتش ازین مقاما بیشتره

جدید ترین اخبار

اخبار تصادفی