شنبه, ۱ اردیبهشت , ۱۳۹۷
تاريخ انتشار: ۰۷ دی ۱۳۹۳
کد خبر: 711

به گزارش رومشکان نیوز:

228050_orig

معاون اداری مالی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان حوزه فرهنگ و هنر را در ترویج ارزشهای جامعه بسیار تاثیر گذار دانست .

به گزارش رومشکان نیوز به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان ، “مجید سوری ” معاون اداری مالی این اداره کل در جلسه شورای اداری شهرستان رومشکان که با حضور فرماندار و اعضای شورا برگزار شد بر تاثیر گذاری حوزه فرهنگ و هنر در ترویج ارزشهای اسلامی در جامعه تاکید کرد.

وی با اشاره به حمایتهای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان از نهادهای فرهنگی و هنری گفت: این اداره کل با عنایت به اینکه با قشر وسیعی از هنرمندان و فعالان فرهنگی و بوی‍ژه نسل جوان جامعه در ارتباط است با هدف گذاری صحیح و مدیریت متعهدانه ومتخصصانه بیش از گذشته در بهبود و تعالی فضای فرهنگی جامعه اثر بخش است.

وی توجه بیش از پیش به هنرمندان و فعالان فرهنگی شهرستان‌ها را از برنامه‌های مهم این اداره کل دانست و گفت: در تلاشیم با شناسایی توانمند‌ی‌های استان‌ و شهرستان‌ها از ظرفیت‌های بالای فرهنگی هنری این مراکز در عرصه‌های ملی و بین المللی استفاده کنیم.

معاون اداری مالی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان، در این جلسه که مسئول نمایندگی فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رومشکان نیز معرفی شد با تاکید بر اینکه مسئولان دغدغه های فرهنگی را جدی بگیرند افزود : مسئولیت به ویژه در حکومت اسلامی امانتی خطیر و حساس است که بر عهده افراد گذاشته می شود و مسئولان باید بسیار مراقب باشند تا عملکرد مطلوبی از خود برجای گذارند.

سوری گفت: با توجه به تجربه و سابقه یحیی رومیانی این مسئولیت از سوی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان به ایشان محول شد که انشاءالله به یاری خدا و همکاری همکاران در مسئولیت خود موفق باشند.

منبع: روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان

برچسپ:


نظرات کاربران

جدید ترین اخبار

اخبار تصادفی