شنبه, ۵ خرداد , ۱۳۹۷
تاريخ انتشار: ۰۱ بهمن ۱۳۹۴
کد خبر: 3012

به گزارش رومشکان نیوز:

hashemi_behdasht

به گزارش رومشکان نیوز : وزیر بهداشت و درمان کشور  پنجشنبه و جمعه  این هفته جهت بازدید از بیمارستانها و مراکز درمانی و افتتاح چندین واحد بهداشتی درمانی  به استان لرستان سفر می کند. اما نکته ای که حائز اهمیت می باشد این است که با توجه به مشکلات عدیده شهرستان رومشکان از نظر بهداشت و درمان ، آیا در سفر وزیر محترم بهداشت به استان لرستان برنامه ای برای بازدید وزیر از این شهرستان تدارک دیده شده است یا خیر؟

با توجه به مشکلات شهرستان رومشکان از نظر بهداشت و درمان ، همت مضاعف مسئولان را می طلبد که حتما از وزیر محترم بهداشت دعوت بعمل آورند تا از نزدیک مشکلات بهداشتی و درمانی یک شهرستان ۵۰ هزار نفری را از نزدیک رسد نمایند.
همچنین برطرف شدن مشکلات بهداشتی در این سفر همت مردم فهیم رومشکان را می طلبد که اهالی این شهرستان با حضور خود و استقبال از وزیر بهداشت درخواست های خود را اعلام نمایند تا بصورت یک مطالبه عمومی در سفر وزیر بهداشت تصویب شود.
از جمله مهمترین این مشکلات می توان موارد ذیل را نام برد:

۱- نداشتن بیمارستان برای شهرستانی با جمعیتی نزدیک به ۴۰ هزار نفر
۲- نبود حتی یک نیروی پزشک متخصص بخصوص متخصص زنان و زایمان در شهرستان شبانه روزی شدن درمانگاههای خیردرار و پادروند
۳- افزایش پایگاه های اورژانس ۱۱۵ جاده­ ای و شهری
۴- تجهیز درمانگاه های شهرستان رومشکان به حدقل امکانات و نیروی متخصص
۵- شبانه روزی شدن یکی از داروخانه های شهر  چغابل
۶-  اختصاص حداقل یک آمبولانس برای هر یک از درمانگاه های شهرستان

حال باید دید که برکات این سفر برای شهرستان رومشکان چه چیزی می تواند باشد.آیا مسئولین و شهروندان می توانند این مشکلات را بصورت یک مطالبه عمومی مردم شهرستان از وزیر محترم بهداشت بخواهند؟

 

hashemi_behdasht


نظرات کاربران

جدید ترین اخبار

اخبار تصادفی