دوشنبه, ۲۸ خرداد , ۱۳۹۷
تاريخ انتشار: ۰۶ اسفند ۱۳۹۴
کد خبر: 3298

به گزارش رومشکان نیوز:

miremadi

نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد گفت: رای ما بسیار اثرگذار و باعث اعتبار، اقتدار نظام و پشتوانه قوی برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.به گزارش خبرنگار رومشکان نیوز، آیت الله سیداحمد میرعمادی ظهر چهارشنبه در دیدار با کارکنان ستاد بازسازی عتبات عالیات لرستان با بیان اینکه زنده بودن و حیات یک جامعه به فرهنگ آن جامعه بستگی دارد، اظهار داشت: اگر فرهنگ جامعه پویا، بالنده، عزت آفرین، عزت بخش و پیشرفته باشد آن جامعه زنده است اما اگر فرهنگ غلط، تقلید کورکورانه، بدعت و انحراف حاکم باشد جامعه عقب مانده است.تمدن اسلامی به دنبال پیشرفت همراه با عدالت است

وی با اشاره به اینکه در تقسیم بندی اعصار به دو عصر جاهلیت و تمدن اسلامی تقسیم می شوند، عنوان کرد: عصر جاهلیت عصر قتل، غارتگری، تبعیض، فساد، خودبزرگ بینی، لهو و لعب و… بود.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد با اشاره به اینکه امروز غرب فرهنگ جاهلیت مدرن دارد، ادامه داد: غرب فقط تکنولوژی دارد ولی فرهنگشان فرهنگ جاهلیت است.

آیت الله میرعمادی با بیان اینکه مهمترین تولید غرب تولید سلاح است، تصریح کرد: هفته گذشته آماری منتشر شد که آمریکا بزرگترین تولیدکننده سلاح دنیاست.

وی افزود: فرهنگ اسلامی تولید قدرت می کند اما قدرتی که در اختیار انسانیت و نجات بشریت قرار می گیرد.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد با اشاره به اینکه در تمدن نوین اسلامی با جهل و شرک و فساد مبارزه می شود، خاطرنشان کرد: در این تمدن تولید ثروت می شود اما ثروتی که در آن تکاثر و برتری طلبی نبوده و در آن انفاق و ایثار و صدقه و دستگیری نیازمندان وجود دارد.

آیت الله میرعمادی با بیان اینکه در تمدن اسلامی به دنبال پیشرفت همراه با عدالت هستیم، یادآور شد: تمدن اسلامی دارای استقلال و برپایه ایمان، عدالت و پیشرفت استوار است.

حضور پای صندوق های رای یک واجب عینی است

وی با بیان اینکه عزت، سربلندی، سعادت، فلاح و رستگاری نتیجه تمدن اسلامی است، عنوان کرد: اما تمدن جاهلیت فقر و فلاکت و بدبختی به دنبال دارد.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی ما احیاگر فرهنگ اسلامی بوده است، ادامه داد: رهبر معظم انقلاب فرمودند ما از تکنولوژی غرب تمدن نوین اسلامی را می سازیم.

آیت الله میرعمادی با بیان اینکه باید برای یاری این انقلاب باید تلاش و کوشش کنیم، تصریح کرد: حضور پای صندوق های رای یک واجب عینی است و عدم حضور ما خوشحالی دشمن و ضعف نظام اسلامی را به دنبال دارد.

وی افزود: رای ما بسیار اثرگذار و باعث اعتبار و اقتدار و پشتوانه قوی برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد حضور پای صندوق های رای را مشت محکمی بر دهان یاوه گویان انگلیسی دانست و خاطرنشان کرد: انگلیس و غربی ها انتخابات را دوقطبی کرده و مجلس را به دو مجلس دولتی و غیردولتی تقسیم کرده اند.

آیت الله میرعمادی تصریح کرد: مراقب باشیم مبادا ناخواسته حرف دشمن را بیان کنیم و هفتم اسفند همگی پای صندوق های رای حاضر شویم.

 

miremadi


نظرات کاربران

جدید ترین اخبار

اخبار تصادفی