پنج شنبه, ۳ خرداد , ۱۳۹۷
تاريخ انتشار: ۱۳ بهمن ۱۳۹۳
کد خبر: 880

به گزارش رومشکان نیوز:

index

به گزارش رومشکان نیوز ، به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت معدن و تجارت لرستان، قدرت‌الله ولدی در جمع  نمازگزاران شهرستان رومشکان با گرامی‌داشت و تبریک ایام الله دهه مبارک فجر گفت: مبارزات امام خمینی(ره) در سال ۴۲ آغاز شد و در کنار وحدت مردم و عنایت خداوند متعال به ملت ایران باعث پیروزی انقلاب اسلامی شد.


وی با بیان این‌که هرگاه نظام، احتیاج به حضور مردم در عرصه‌های مختلف داشته ملت ایران با تمام وجود در صحنه حاضر شدند، افزود: ملت ایران در راه قوام نظام مقدس جمهوری اسلامی از بذل جان هم دریغ نمی‌کنند.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان بر ضرورت و توجه هرچه بیشتر به شعار امسال که از سوی مقام معظم رهبری با عنوان اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی نامگذاری شده تاکید کرد و یادآور شد: این مردم حق زیادی بر گردن ما مسئولین دارند و طبق گفته دکتر روحانی رئیس جمهور محترم باید با مردم صادق باشیم و با صداقت حرف بزنیم و وعده هایمان را عملیاتی کنیم.
ولدی ادامه داد: با توجه به تقسیمات جدید کشوری رومشکان به شهرستان تبدیل شده و باید نمایندگی ادارات در آن راه اندازی شود.
وی تصریح کرد: با توجه به اینکه تاکنون علیرغم پیگیریهای زیاد سازمان و استانداری، نماینده مردم در مجلس، امام جمعه و فرماندار موفق به اخذ مجوز تاسیس نمایندگی صنعت و معدن نشده ایم.
ولدی ادامه داد: با توجه به مکاتبات انجام شده به وزارت متبوع امیدواریم در آینده ای نزدیک شاهد راه اندازی نمایندگی صنعت، معدن و تجارت شهرستان رومشکان باشیم.
وی با بیان اینکه مردم شهرستان رومشکان لایق خدمات شایسته تری از طرف مسئولان هستند، تاکید کرد: تا زمان گرفتن مجوز تاسیس این اداره، رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان کوهدشت را مکلف کرده ایم پیگیر امورات محوله شهرستان رومشکان نیز باشد و مردم هیچگونه نگرانی در این رابطه نداسته باشند
ولدی با اشاره به پروژه های مورد افتتاح سازمان در دهه فجر امسال افزود: در دهه فجر امسال ۶ طرح سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان با اشتغال‌زایی ۵۲۰ نفر در سطح شهرهای استان افتتاح و بهره برداری خواهند رسید.
وی اظهار کرد: برای بهره برداری از این طرحها، اعتباری بالغ بر ۱۲۵۰ میلیارد تومان هزینه شده است.
این مقام مسئول در پایان گفت: امیدواریم با پیگیریهای مدیران ارشد استان، نماینده شهرستان در مجلس، امام جمعه و فرماندار، طرحهای نیمه تمام و در دست اقدام این شهرستان هرچه سریعتر تکمیل و به بهره برداری برسند.


نظرات کاربران

جدید ترین اخبار

اخبار تصادفی