شنبه, ۵ خرداد , ۱۳۹۷
تاريخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۴
کد خبر: 1282

به گزارش رومشکان نیوز:

index

به گزارش رومشکان نیوز: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان گفت: ذوب‎آهن رومشکان بین ۱۴ تا ۱۶ ماه به تولید نهایی خواهد رسید.

مهندس ولدی در حاشیه کلنگ‎زنی کارخانه ذوب‎آهن رومشکان ، افزود: با پیگیری‎های زیاد نماینده مردم کوهدشت و رومشکان در مجلس و استاندار امروز شاهد عملیاتی شدن این کارخانه هستیم. پروژه‎ای که بنا به گفته دست اندرکاران آن قرار نبود در لرستان احداث شود.

وی با بیان اینکه در سال ۹۲ مجوز تاسیس این پروژه مهم اخذ شد، اضافه کرد:  در اردیبهشت ماه امسال تجهیز کارگاه کارخانه انجام گرفت و الان به جایی رسیده که ۶۰ درصد تسطیح خاک انجام شده است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان تصریح کرد: این پروژه ۷۵۰ هزار تن ظرفیت تولید دارد که با بهره‎برداری کامل از آن ۶۰۰ فرصت شغلی مستقیم و ۵ هزار فرصت شغلی غیرمستقیم را به همراه دارد.

ولدی با بیان اینکه برآورد سرمایه‎گذاری این کارخانه ذوب‎آهن ۱۲۰۰ میلیارد تومان است، یادآور شد: با برنامه‎ریزی‎های صورت گرفته قرار است بین ۱۴ تا ۱۶ ماه به تولید نهایی برسد که تحولی عظیم در منطقه را به همراه دارد.

وی با بیان اینکه تمامی مدیران استان در سرعت بخشیدن به این پروژه نقش داشته‎اند، گفت: این شرکت از دولت وام و تسهیلاتی دریافت نخواهد کرد که این موضوع خود بسیار قابل تقدیر و ستایش است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان در پایان گفت: تمامی هم و غم استاندار لرستان و تیم مدیریتی استان ایجاد زیرساخت‎های لازم برای اشتغال پایدار بوده که در این بین همراهی مردم ستودنی است.


نظرات کاربران
  1. مسعودبازوند می‌گه:

    باسلام.ازهمه دست اندرکاران این پروژه بخصوص اقای نماینده کوهدشت ورومشکان واستاندارمحترم تشکر کرده وپروژه ای هست برای کل استان واقعا خسته نباشید وانشاالله برای تسریع پروژه همه مسولین استان بازهم همصداباشند ودوراز اختلافات سیاسی کاروبه سرانجام برساند .مرسی

  2. مسعودبازوند می‌گه:

    باسلام.ازهمه دست اندرکاران این پروژه بخصوص اقای ملکشاهی، نماینده کوهدشت ورومشکان واستاندارمحترم تشکر کرده وپروژه ای هست برای کل استان واقعا خسته نباشید وانشاالله برای تسریع پروژه همه مسولین استان بازهم همصداباشند ودوراز اختلافات سیاسی کاروبه سرانجام برساند .مرسی

جدید ترین اخبار

اخبار تصادفی