شنبه, ۱ اردیبهشت , ۱۳۹۷
تاريخ انتشار: ۳۱ شهریور ۱۳۹۴
کد خبر: 1857

به گزارش رومشکان نیوز:

IMG_0573

به گزارش پایگاه خبری  تحلیلی رومشکان نیوز : امروز سه شنبه ۹۴/۰۶/۲۱ معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان ، مهندس اصلانی به همراه جمعی از مدیران کل ادارات استان لرستان در شهرستان رومشکان حضور پیدا کردند.در این سفر معاون ابتدا هماهنگی امور عمرانی استانداری مهندس اصلانی به همراه هیئت همراه ، همگام با امام جمعه شهرستان رومشکان ، فرماندار رومشکان و جمعی از مسئولین ادارات و نیرو های سپاه پاسداران و نیرو های انتظامی این شهرستان ، بر مزار شهدای شهر چغابل حضور بافتند

و در مراسم غباررویی مزار شهدا شرکت نموده و خاطره شهدا و حماسه سازان انقلاب و جمگ تحمیلی را گرامی داشتند . پس از آن نیز به همراه به همراه کاروان نیرو های مسلح این شهرستان در رژه خودرویی و موتوری گرامیداشت ۳۱ شهریور ماه سال ۵۹ آغاز هشت سال جنگ تحمیلی و اولین روز هفته دفاع مقدس شرکت نمودند.

IMG_0470

در ادامه این سفر مهندس اصلانی و هیئت همراه از پروژه های عمرانی شهرستان رومشکان از جمله پروژه آسفالت معابر و میدان و ورودی، تپه باستانی و زاغه در شهر چغابل ، پروژه چهارخطه بازوند به روستای سوری ، پروژه عمرانی حفاری سه حلقه چاه آهکی و خط انتقال آب شرب شهرستان ، پروژه مجموعه زمین چمن و سالن چند منظوره ورزشی رشنو ، پروژه ساختمان ادارای در دست احداث فرمانداری و همچنین از مسیر فضلاب شهرستان و پست برق ۶۳ مگاواتی شهرستان رومشکانبازدید نمودند و از روند کاری و ساخت و ساز پروژه های ساخته شده و در دست احداث این شهرستان از نزدیک دیدن نمودند.

IMG_0516 IMG_0517 IMG_0599 IMG_0600 IMG_0612

پس از بررسی و بازدید پروژه های عمرانی ، جهت رسیدگی به مسائل و مشکلات موجود و ارائه راهکار ها و برنامه های برای تسریع در روند پیشرفت پروژه ها ، در جلسه شورای ادارای این شهرستان حضور یافتند.در جلسه شورای اداری مسائل زیادی مطرح گردید که در اکثریت این مسائل و برنامه ها هموراه دکتر محمد محمدی نژاد از مهندس اصلانی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان و همچنین مدیران کل خواستار همکاری بیشتر و تعامل در حل مشکلات شدند.

IMG_0537 IMG_0538

مهندس اصلانی نیز پیرو سخنان فرماندار رومشکان از یکایک مدیران کل حاضر  در جلسه خواستند که همدلی و همفکری در راستای پیشرفت و تکمیل پروژه های عمرانی این شهرستان نوپا نهایت تعامل و همکاری را داشته باشند.

IMG_0568

در خاتمه جلسه نیز مهندس اصلانی از مهندس ناصر ملکشاهی شهردار شهر چغابل بخاطر انجام پروژه هایی نظیر آسفالت معابر و خیابان های شهر چغابل و پارک تپه باستانی تقدیر و تشکر کردند.

IMG_0584

همچنین دکتر محمدی نژاد فرماندار شهرستان رومشکان از مهندس شهرام ملکی مدیرکل راه و شهرسازی استان لرستان و انتخاب مهندس سجاد سوری به عنوان نماینده و رئیس اداره راه و شهرسازی رومشکان تشکر نموده و ایشان از ایشان خواستند که برای مستقر شدن این اداره یک ساختمان را به طور موقت اجاره نمایند.

انتهای خبر/


نظرات کاربران

جدید ترین اخبار

اخبار تصادفی