پنج شنبه, ۳ خرداد , ۱۳۹۷
تاريخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۳۹۴
کد خبر: 2677

به گزارش رومشکان نیوز:

5

به گزارش رومشکان نیوز : علارغم تمامی تلاش ها و آموزش های شرکت گاز در راستای آگاه سازی مردم از خطرات نشت گاز و سایر خطر های آن ، اما باز هم شاهد حوادث ناگواری از دست هستیم. ظهر امروز ۱۷ آذر ماه ۱۳۹۴ در حوالی ساعت ۱۲ ظهر یک واحد ساختمان مسکونی یک طبقه در روستای مرادآباد نظرعلیوند واقع در بخش سوری شهرستان رومشکان ، در اثر نشت گاز و انفجار به کلی تخریب شد.

1

به گزارش خبرنگار ما ، خوشبختانه در این حادثه خسارت جانی وجود نداشته و تنها یک نفر دچار جراحات سطحی شده است. حامد امرایی تنها شاهد این حادثه در این خصوص به خبرنگار ما چنین گفت: این ساختمان که متعلق به پدر بنده آقای حاجیخان امرایی است ، مدتی است که به یک گروه مهندسی کرایه داده شده و ما خودمان در شهر خرم آباد سکونت داریم و برای انجام کار های کشاورزی به زادگاهمان مراجعه کرده ایم.

7

ظهر امروز که من از کار برمیگشتم ، وقتی که به حیاط خانه مان آمدم برای استراحت به اتاقکی که در پشت این ساختمان قرار دارد رهسپار بودم که یکباره صدای انفجار ساختمان مرا به چندین متر آنطرف تر پرتاب کرد. وقتی که به خودم آمدم دیدم که ساختمان به کلی فرو ریخته و همسایه ها سراسیمه به محل انفجار می آمدند. پس از مدت کوتاهی کشمکش متوجه من شدند و من را به درمانگاه بردند.

6

به گفته مردم محل ، صدا و ارتعاش موج این انفجار به قدر بود که حتی خانه های همجوار را هم به لرزه درآورد. از جزئیات این حادثه و دلایل اصلی این انفجار ، هنوز خبری قطعی در دسترس نیست.

4

پس از وقوع این حادثه یک نفر از اهالی روستا بنام آقای اسفندیار امرایی با پایگاه خبری تحلیلی رومشکان نیوز تماس گرفته و موضوع را بیان کردند. این پایگاه خبری نیز بر اساس رسالتی که دارد بلافاصله خبرنگارش را به محل حادثه اعزام می کند.

2

در پایان ضمن مشاهده تصاویر ناگوار و تکان دهنده ای از این حادثه ، امید است که با رعایت نکات ایمنی ، دیگر شاهد چنین اتفاقاتی در سطح این شهرستان و فراتر از آن نباشیم ، و از این نعمت الهی به خوبی و بی دغدغه استفاده نماییم.

3

علی ملکی مدیر مسئول پایگاه خبری تحلیلی رومشکان نیوز

عکاس: حسن امرایی / رومشکان نیوز


نظرات کاربران
 1. سعید می‌گه:

  خداوندگار را بسیار شاکر و سپاسگذاریم که این حادثه خطرناک هیچ گونه تلفات جانی به همراه نداشت.

 2. ۰ می‌گه:

  خدا را شکر که خسارت جانی نداشته اند بازهم خدا را شکر

 3. آذرپاد می‌گه:

  مرسی آقای ملکی زیارت هم قبول

 4. یاسر رومیانی تبار می‌گه:

  تشکر آقای ملکی از پوشش خبریتون

 5. لک می‌گه:

  خداروشکر همچین انفجاری کشته نداشته,.

 6. مصطفی رومیانی می‌گه:

  باز خداروشکر که خسارت جانی نداشته .و انشاالله به کمک بیمه بتواند دوباره ساختمان خودش را درست کند

 7. مصطفی رومیانی می‌گه:

  خداروشکر که خسارت جانی نداشته اینم درست میشه

 8. نورعلی امرایی می‌گه:

  خدا رو شکر که این انفجار بزرگ تلفات جانی نداشته ان شاالله که خونه هم درست بشه

جدید ترین اخبار

اخبار تصادفی