پنج شنبه, ۳ خرداد , ۱۳۹۷
تاريخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۴
کد خبر: 2580

به گزارش رومشکان نیوز:

c9b51066b75d701e9fc0b16fc0784913_XL

به اطلاع مخاطبان گرامی میرساند که پایگاه خبری تحلیلی رومشکان نیوز قصد طراحی یک مجله اینترنتی با موضوع نوجوان لر را دارد. هدف از طراحی این مجله ، آشنایی نوجوانان لرستان با آداب و رسوم نیکان خود ، رواج فرهنگ و آداب مردم لرستان و رفع دغدغه های ذهنی و مشکلات نوجوانان خواهد بود. گروه تحریریه این مجله که حتی الامکان سعی میگردد از جوانان و نوجوانان تشیکل شود ، به صورت روزانه یا هفتگی، مقالاتی را در مورد دوره نوجوانی و برای رفع دغدغه های فکری نوجوانان منتشر خواهد کرد که مطمئنا به طور چشمگیری به نوجوانان کمک خواهد کرد که علاوه بر رسیدن به تقوای الهی ، از این دوره به نحو احسن استفاده نمایند.[…]

در این مجله بخش های مختلفی با موضوع هایی چون:

آموزشی

فرهنگی

سرگرمی

ورزشی

سلامت

هنر

سرویس تصویری

مسابقات هفتگی

و….

وجود خواهد داشت. همچنین در این مجله سعی میشود ، که امکان مشاوره و گفتگوی آنلاین با کارشناسان و مشاوران مربوطه گنجانده شود، تا نوجوانان بتوانند مشکلات خود را در هر زمان به صورت آنلاین یا تماس تلفنی با کارشناسان در میان بگذارند و مشکل خود را رفع نمایند.

سایت رومشکان نیوز برای تهیه این مجله و راه اندازی آن که حتما با استقبال نوجوانان رو به رو خواهد شد ، درخواست همکاری و حمایت از مسئولین مربوطه را دارد. همچنین تمام شما مخاطبان گرامی میتوانید با در میان گذاشتن انتقادات و پیشنهادات خود با ما ، در پیشبرد این ایده سهیم باشید.

اگر این ایده مورد استقبال مسئولین و مخاطبان سایت قرار گیرد ، ایده هایی جدید را نیز اجرایی خواهیم کرد.

 

شما میتوانید پیشنهادات و انتقادات خود را از طریق شماره تلفن زیر با ما در میان بگذارید.

۰۹۳۰۲۵۰۸۶۱۵ / علی ملکی – مدیر مسئول سایت رومشکان نیوز

 

 


نظرات کاربران

جدید ترین اخبار

اخبار تصادفی