یکشنبه, ۲ اردیبهشت , ۱۳۹۷
تاريخ انتشار: ۲۰ اسفند ۱۳۹۳
کد خبر: 1008

به گزارش رومشکان نیوز:

1

مدیر نظارت و بازرسی سازمان صنعت،معدن و تجارت استان لرستان در مصاحبه با خبرنگار رومشکان نیوز عنوان کرد: طرح نظارتی پایش کالا و خدمات در سراسر استان لرستان از تاریخ ۱۵ اسفند ماه ۹۳ تا ۱۵فروردین ۹۴ همزمان با سراسر کشور اجرا می گردد برای اجرای این طرح علاوه بر مرکز استان و مراکز شهرستان ها سایر نقاط استان نیز بازرسی می گردد.

مهندس محمد ولد در ادامه بیان داشتند در این طرح بصورت نوبتی به شهرستان ها نیز سفر می کنیم و شهرستان هایی که فاقد نمایندگی سازمان صنعت،معدن و تجارت هستند در اولویت قرار دارند در این طرح بازرسین سازمان صنعت ،معدن و تجارت در قالب ۵۰ اکیپ بازرسی به کار بازرسی و برخورد با هر گونه تخلف صنفی و اقتصادی اعم از گرانفروشی ، کم فروشی عدم درج قیمت ، عدم صدور فاکتور ،احتکار و … عمل خواهند کرد.

مهندس ولد در ادامه بیان داشتند: همچنین در بازرسی ها از گشت مشترک نیز استفاده خواهد شد که این گشت در قالب بازرسی سازمان،اداره کل تتزیرات حکومتی،اتاق اصناف،بهداشت ،اداره استاندارد ، حمل و نقل و پایانه ها ،اداره غله و خدمات بازرگانی کار نظارت و پایش بازار کالا و خدمات را بعهده دارند.

هم استان های عزیز نیز می توانند در سراسر استان در صورت مشاهده هرگونه تخلف با شماره ۱۲۴ ستاد خبری سازمان صنعت،معدن و تجارت تماس حاصل نمایند.

 

3

 

2


نظرات کاربران

جدید ترین اخبار

اخبار تصادفی