یکشنبه, ۳ تیر , ۱۳۹۷
تاريخ انتشار: ۱۱ بهمن ۱۳۹۳
کد خبر: 842

به گزارش رومشکان نیوز:

img_2903

محمدی نژادفرماندار:مهمترین مشکلات قضایی شهرستان رومشکان عدم استقرار داسرا ، شعبه دادگاه انقلاب ، بازداشتگاه و پزشک قانونی است.

بدری مدیرکل دادگستری :قصد داریم دادگاه شهرستان رومشکان تقویت و یک دادرس به این منظور به مجموعه اضافه نماییم.

جمیاری امام جمعه شهرستان رومشکان : امنیت از مولفه های جدی و مورد تاکید اسلام می باشد برای حفظ و تقویت امنیت و کمک به مسائل قضایی و امنیتی شهرستان تمامی ادارات باید با دادگستری و نیروهای انتظامی همکاری نمایند

به گزارش رومشکان نیوز : جلسه شورای اداری شهرستان رومشکان باحضورفرماندار ،مدیرکل دادگستری استان و امام جمعه شهرستان بامحوریت حل مشکلات انتظامی وقضایی وارتقادادگستری شهرستان رومشکان برگزارشد.

در این جلسه محمدی نژادفرماندار درخصوص عملکرد۱۱ماهه فرمانداری در حوزه های مختلف از جمله جاده، آب، برق، گاز، بهداشت و مصوبات جلسه شورای برنامه ریزی که با حضوراستاندارومدیران کل در این شهرستان برگزار شد گزارشی ارائه نمودند ،درادامه به مشکلات حوزه قضایی شهرستان مانند عدم استقرارداسرا و شعبه دادگاه انقلاب و بازداشتگاه در این شهرستان اشاره نمودند.

در این جلسه جمیاری امام جمعه محترم شهرستان اظهار داشتند امنیت از مولفه های جدی و مورد تاکید اسلام می باشد برای حفظ و تقویت امنیت و کمک به مسائل قضایی و امنیتی شهرستان تمامی ادارات باید با دادگستری و نیروهای انتظامی همکاری نمایند.

درادامه جلسه آقای بدری مدیرکل دادگستری استان بابیان اینکه امنیت یکی ازمولفه های توسعه است گفتند که جرائم سازمان یافته به طورچشمگیری دراستان کاهش یافته است و دو نعمت امنیت و بهداشت در کشورمان به شکل مناسبی تامین شده و در منطقه بی نظیر است .
نباید به راحتی در دادگاه پرونده سازی بشود و نباید وقت دادگاه به سمت کارهای خرد و اختلافات شخصی و جزیی برده شود، ما قصد داریم دادگاه شهرستان رومشکان تقویت و یک دادرس به این منظور به مجموعه اضافه نماییم.

منبع:پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان رومشکان

برچسپ:


نظرات کاربران

جدید ترین اخبار

اخبار تصادفی