دوشنبه, ۲۸ خرداد , ۱۳۹۷
تاريخ انتشار: ۰۶ تیر ۱۳۹۴
کد خبر: 1350

به گزارش رومشکان نیوز:

SAM_0440

به گزارش رومشکان نیوز : جلسه شورای ترافیک شهرستان روز یکشنبه ۳۱ خرداد ماه ۱۳۹۴ به ریاست فرماندار رومشکان به منظور بررسی مسائل و مشکلات ترافیکی شهرستان در سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.در این جلسه آقای محمد نژاد ضمن بررسی اجرای مصوبات جلسات قبل شورا گفت : مصوبات شورای ترافیک باید در کوتاه ترین زمان اجرائی شود تا هر چه سریعتر زمینه را برای کاهش تصادفات فراهم کنیم.

فرماندار با بیان نکاتی در خصوص اهمیت شورای ترافیک ،خواستار فرهنگ سازی در زمینه ساماندهی ترافیک شد و گفت : بدون شک اقدامات فرهنگی و رعایت قوانین راهنمائی و رانندگی میتواند در کاهش ترافیک موثر باشد. آقای محمدی نژاد در ادامه مسائل و مشکلات ناشی از عدم خط کشی و نصب سرعت گیر ها در سوانح رانندگی اخیر را مورد بحث قرار داد و تاکید کرد : اداره راه شهرستان در اسرع وقت بحث روکش آسفالت و خط کشی محور تنگ بره،آسفالت کمربندی چغابل و ایمن سازی جاده رماوند را در دستور کار قرار دهد. ایشان با انتقاد از روند اجرای پروژه چهار خطه دوراهی بازوند به سوری خواستار تسریع روند عملیات اجرائی کار مخصوصا در قطعه اول (از چغابل تا مراد آباد) شد. آقای محمدی نژاد فرماندار در ادامه سخنان خود به لزوم ساماندهی مسافرکش های داخل شهرستان و وضعیت ترمینال مسافر بری شهر چغابل اشاره کرد و اظهار امیدواری کرد یا پیگیری های صورت گرفته بتوانیم مشکلات را مرتفع نمائیم.

SAM_0451

در این جلسه مقرر شد که : اداره راه و شهرسازی کوهدشت در اسرع وقت نسبت به روکش آسفالت،نصب علائم و خط کشی محور دوراهی بازوند به تنگ بره ، آسفالت کمربندی چغابل و ایمن سازی جاده رماوند اقدام نماید.

همچنین اداره راه و شهرسازی کوهدشت نسبت به تسریع روند اجرای عملیات چهارخطه دوراهی بازوند به سوری پیگیری لازم را معمول و نتیجه اقدامات به عمل آمده را به فراندار گزارش نماید.

همچنین مقرر گردید : اداره راه و شهرسازی نسبت به نصب تابلو “به تقاطع نزدیک میشوید” در سه راهی تنگ بره اقدام نماید.

در این جلسه مقرر شد که ساماندهی ترمینال مسافربری شهر چغابل در دستور کار قرار گیرد.

همچنین مقرر گردید : شهرستان رومشکان با توجه ظرفیت موجود (تعداد وسایل نقلیه) نیازمند یک دفتر خدمات خودروئی(تعویض پلاک) میباشد.که این امر هم قرار شد در اسرع وقت صورت پذیرد.

همچنین در اسرع وقت تیمی متشکل از بخشدار مرکزی ، شهردار چغابل ، نیروی انتظامی و اتاق اصناف جهت ساماندهی دستفروشان ، مکان یابی و هدایت آنان تشکیل گردد.

 


نظرات کاربران

جدید ترین اخبار

اخبار تصادفی