شنبه, ۵ خرداد , ۱۳۹۷
تاريخ انتشار: ۱۷ تیر ۱۳۹۴
کد خبر: 1367

به گزارش رومشکان نیوز:

IMG_0050

به گزارش رومشکان نیوز : روز یکشنبه ۱۴ تیر ماه ۹۴ مصادف با روز شهرداری و دهیاری ،جلسه ای در فرمانداری شهرستان رومشکان و در دفتر فرماندار برگزار گردید.در این جلسه که ریاست محمد محمدی نژاد فرماندار شهرستان رومشکان برگزار گردید ، جمعی از دهیاران شهرستان به همراه بخشداران شهرستان رومشکان با فرماندار دیدار و گفتگو کردند و به مسائل و مشکلات و راه هایی برای حل مشکلات دهیاری ها پرداخته شد.

در این مراسم ابتدا پس از قرائت آیاتی از کلام الله مجید ، فرماندار رومشکان با اشاره به برکات ماه مبارک رمضان و بویژه شب های قدر جلسه را آغاز نمودند. همچنین ایشان در این جلسه به اهمیت روز قدس و شرکت همگان بویژه دهیاران اشاره نمودند.

IMG_0007

محمدی نژاد در این جلسه یکی از امورات مهم در روستا های شهرستان رومشکان را جمع آوری زباله ها و البته مکانیزه شدن این امر در بخش مرکزی بیان داشتند.فرماندار همچنین در خصوص کار های زیرساختی انجام شده ، برای حل مشکلات آب شرب شهرستان مطالبی را عنوان نمودند که از جمله آنها حفر دو حلقه چاه با عمق ۳۱۵ متر در منطقه تنگ جنگیر بود که ۷۰ لیتر آب در هر ثانیه بازدهی دارد.همچنین در چند مکان دیگر نیز اقدام به حفر چاه شده و حتی بازدهی آنها در خصوص آب شرب چاه هایی نیز از کشاورزان کرایه شده است.

IMG_0015

فرماندار در ادامه سخنان خود ، به بحث گاز کشی روستا های رومشکان این چنین بیان کردند : در بحث گاز کشی ، واقعا یک همت و تلاش چشمگیر صورت گرفت و ما هم اکنون بجز در روستا های رماوند ، مشکل گاز کشی در هیچ کدام از روستا های رومشکان را نداریم.

در این جلسه محمدی نژاد ، به دهیاران نکاتی را متذکر شدند که از جمله آنها ، احداث یک دفتر یا مکان در هر روستا برای مستقر شدن دهیاران آن روستا در آن مکان می باشد.

IMG_0031

همچنین ایشان خواستار معرفی سرپرست خانوار هایی که متاسفانه به مواد مخدر اعتیاد دارند به کمیته امداد امام خمینی (ره) رومشکان برای احیا و باز پروری دوباره و بازگشت به آغوش خانواده هایشان شدند.

از دیگر مباحث ذکر شده توسط فرماندار رومشکان ، همکاری مردم روستای کهریز گیژان برای احداث پاک جنگلی در آن منطقه بود که ایشان از کارشکنی برخی از افراد سودجو در این زمینه گلایه هایی نیز داشتند.

IMG_0050

همچنین در این جلسه دهیاران نیز مسائل و مشکلات روستای مربوطه را بیان داشتند که مقرر گردید با توجه به قوانین و مصوبات و بودجه های تعریف شده به آنها پرداخت شود. در پایان جلسه نیز به دهیاران نمونه لوح سپاس و تقدیر از طرف بخشداری ها اهدا گردید.


نظرات کاربران

جدید ترین اخبار

اخبار تصادفی