پنج شنبه, ۳ خرداد , ۱۳۹۷
تاريخ انتشار: ۲۷ آذر ۱۳۹۴
کد خبر: 2784

به گزارش رومشکان نیوز:

malekitoolabi

کلیدملی نوشت : دستگیری همسر «هوشیار ملکی طولابی» توصیف قتل این شهروند خرم آبادی را به سمت یک جنایت خانوادگی سوق داده است. به گزارش رومشکان نیوز به نقل کلیدملی از صبح امروز عکس «هوشیار ملکی طولابی» به عنوان کاندیدای احتمالی انتخابات مجلس شورای اسلامی در شبکه های اجتماعی دست به دست می شد که این فرد را به قتل رسانده اند. در همین حال پلیس خرم آباد تایید کرد که این جنایت ساعت ۸ صبح پنجشنبه ۲۶ آذرماه در منزل شخصی او رخ داده است و پلیس به طور کامل عامل این جنایت را شناسایی و در حال تعقیب اوست.

براساس آنچه «حسین نجفی» فرمانده انتظامی خرم‌آباد گفته است: این قتل حدود ساعت هشت صبح امروز در محله فلک‌الدین خرم‌آباد، کوچه نوبهار رخ داده است و عامل یا عاملان جنایت یا استفاده از سلاح سرد این قتل را مرتکب شده اند.
براساس بررسی های خبرنگار کلیدملی، «هوشیار ملکی طولابی» رییس اسبق اداره فنی و حرفه ای و کار دانش استان لرستان بوده و در حال حاضر به عنوان مسئول متوسطه منطقه ۱۱ آموزش و پرورش تهران بوده است.
با این حال حدود ساعت ۸ شب امروز ۲۶ آذرماه «رضا شیروژن دقایقی» معاون اجتماعی نیروی انتظامی لرستان به خبرگزاری فارس گفت: یکی از همدستان قاتل شهروند خرم‌آبادی دقایقی پیش دستگیر شد. فرد دستگیر شده همسر «هوشیار ملکی طولابی» بوده است.
همچنین رضا شیروژن دقایقی توضیح داده است :  این قتل در پی اختلافات شخصی بوده و هیچگونه ربطی به کاندیداتوری انتخاباتی وی نداشته است.
وی همچنین درباره این دستگیری افزود:‌ تلاش برای دستگیری فرد دوم ادامه دارد و به محض روشن شدن علت و انگیزه این قتل موضوع به مردم اطلاع رسانی می شود.

 

malekitoolabi


نظرات کاربران
  1. محمدی می‌گه:

    این خبر کاملا اشتباه را یا حذف کن یا اصلاح جناب مدیر سایت .

جدید ترین اخبار

اخبار تصادفی