پنج شنبه, ۳ خرداد , ۱۳۹۷
تاريخ انتشار: ۰۳ فروردین ۱۳۹۵
کد خبر: 3479

به گزارش رومشکان نیوز:

4

به گزارش رومشکان نیوز : طرح تعریض محور تنگ بره ، خط کشی آن و نصب تابلوها و علائم ایمنی، نیوجرسی و … این محور که از مطالبات به حق مردم شهرستان رومشکان بوده است سرانجام با تلاش و همت مضاعف مدیریت و کارکنان اداره راه و شهرسازی این شهرستان تا قبل از سالجاری به انجام رسید که این امر رضایت مندی مردم این شهرستان و مسافرانی که به این شهرستان سفر می کنند را در برداشته است.

سایت رومشکان نیوز نیز در آذر ماه ۹۴ با انتشار یک مقاله با موضوع کمربندی تنگ بره بدون تابلو و علائم هشداره دهنده، اما با تردد بسیار وسایل نقلیه بسر می برد به مسئولین یادآوری کرد که اقداماتی را در این مورد انجام دهند که خوشبختانه مسئولان را به عمل واداشت (تشکر از مسئولین اداره راه و شهرسازی شهرستان رومشکان).

به گفته مهندس سجاد سوری مدیر راه و شهرسازی شهرستان رومشکان طرح تعریض این محور به همراه خط کشی و نصب تابلوها و علائم هشدار دهنده و نیوجرسی و … این محور با هزینه ای در حدود چهارده میلیارد و پانصد میلیون ریال در برداشته است. مهندس سوری در ادامه بیان نمود: از مردم می خواهیم با این اداره نهایت همکاری را داشته و ضمن عدم تعرض به حریم جاده ها ، در حفظ و نگهداری تابلوها و سایر علائم هشدار دهنده و ایمنی جاده ها نظیر نیوجرسی و … کوشا باشند.

مدیر اداره راه و شهرسازی شهرستان رومشکان در ادامه سخنان خود ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن سال نو، این چنین عنوان داشت : این اداره به مناسبت فرا رسیدن سال نو و سفرهای نوروزی برای رفاه حال مردم و مسافران و جلوگیری حداکثری تصادفات از تاریخ ۲۵ اسفند ماه سال ۱۳۹۴تا ۱۵ فروردین ماه ۱۳۹۵ ، ضمن برپا داشتن یک چادر در دوراهی بازوند برای راهنمایی رانندگان و مسافران، دو اتاق را نیز برای استراحت و شرایط خاص مسافران و رانندگان مهیا ساخته است تا از این طریق بتوانیم یک چهره خوب، شایسته و مفرح را از این شهرستان برای هموطنانی که به این شهرستان سفر می کنند و یا از این شهرستان می گذرند را به نمایش بگذاریم.

4 3 2 1 5


نظرات کاربران
  1. امرایی،پ می‌گه:

    با تشکر از تلاشها و پیگیریهای مسرانه و ثمربخش عوامل سایت رومشکان نیوز،بویژه خبرنگار و عکاس سختکوش آقا حسن گل و مدیر و محترم سایت جناب آقای ملکی.جدأ خسته نباشید.

جدید ترین اخبار

اخبار تصادفی