پنج شنبه, ۳ خرداد , ۱۳۹۷
تاريخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۳
کد خبر: 254

به گزارش رومشکان نیوز:

7899

معاون سیاسی امنیتی استاندار لرستان گفت: مجتمع فرهنگی هنری رومشگان تا پایان آذرماه راه‌اندازی می‌شود   به گزارش رومشکان  نیوز، سید سعید شاهرخی ظهر امروز در سفر به شهرستان رومشکان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: سیاست اصولی استاندار لرستان بر توسعه همه‌جانبه این استان و رفع مشکلات توسعه شهرستان رومشکان اولویت دارد. […]

معاون سیاسی امنیتی استاندار لرستان گفت: مجتمع فرهنگی هنری رومشگان تا پایان آذرماه راه‌اندازی می‌شود

وی با اشاره به گزارش رومشکان نیوز، سید سعید شاهرخی ظهر امروز در سفر به شهرستان رومشکان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: سیاست اصولی استاندار لرستان بر توسعه همه‌جانبه این استان و رفع مشکلات توسعه شهرستان رومشکان اولویت دارد.

وی با اشاره به طرح تحول سلامت، خاطرنشان کرد: هدف این طرح این است که هیچ شهروندی در زمان بیماری هیچ درد و دغدغه‌ای جز بیماری نداشته باشد و قطعاً اجرای این طرح در استان لرستان و رومشکان پیگیری می‌شود تا مردم اثرات مفید آن را بیشتر احساس کنند. معاون سیاسی امنیتی استاندار لرستان خاطرنشان کرد: مشکلات شهرستان رومشکان دیرینه‌ است و امیدواریم با کارهایی که صورت می‌گیرد، در مدت کوتاهی شاهد رفع این مشکلات به خصوص در زمینه بهداشت و درمان باشیم.

شاهرخی با بیان اینکه تأکید بر این است که مجموعه علوم پزشکی به شهرستان تازه تأسیس رومشگان و انبوه مشکلات آن بیشتر توجه کند، متذکر شد: در ارتباط با بخش فرهنگ و ارشاد مجتمع فرهنگی هنری ارشاد شهرستان رومشکان حداکثر تا پایان آذرماه تکمیل و راه‌اندازی می‌شود. وی در پایان به مشکلات ورزشی شهر رومشکان نیز اشاره‌ کرد و یادآور شد: مشکلات ساخت مجموعه ورزشی رومشکان باید برداشته شود و اداره‌کل ورزش و جوانان لرستان به عنوان متولی ساخت این پروژه باید پیگیری بیشتری داشته باشد و برای تشکیل اماکن ورزشی و اعتبار آنها پیگیری لازم را به عمل آورد.

برچسپ:


نظرات کاربران

جدید ترین اخبار

اخبار تصادفی