یکشنبه, ۲ اردیبهشت , ۱۳۹۷
تاريخ انتشار: ۰۲ اسفند ۱۳۹۴
کد خبر: 3278

به گزارش رومشکان نیوز:

entekhabat

اخبار و گزارشات انتخابات این دوره مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری از طرق مختلف و با سرعت بالایی به عموم مردم اطلاع رسانی می شود . از میان رسانه های مختلفی که در کار اطلاع رسانی و رصد کردن اخبار و گزارشات این دوره از انتخابات فعالیت دارند ، رسانه های اینترنتی بویژه سایتها و شبکه های مجازی نظیر تلگرام و واتساپ جایگاه ویژه ای در میان مردم پیدا کرده اند .

اما نکته مهم و حائز اهمیتی که در اخبار و گزارشات این رسانه ها و شبه رسانه ها نمود پیداکرده ، وجود برخی اخبار کذب و گاه توهین آمیزی است که از طرف برخی افراد سود جو و در جهت حفظ منافع شخصی شان منتشر می گردد. گاه اخبار و تصاویری که در برخی سایتها و شبکه های اجتماعی منتشر می شوند نه تنها هیچ گونه منفعت عمومی نداشته بلکه مورد رنجش خاطر برخی از صاحب نظران و لیدرهای کاندیدا های مختلف نیز می گردد حمایت و جانب داری از یک حزب خاص و یا یک کاندیدای خاص و مشخص ، هیچگونه عیب و ایرادی نداشته و نمی توان به یک سایت و یا یک شخص خورده گرفت که چرا از فلان حزب و یا فلان کاندیدا حمایت می کنید. اما این حمایتها و طرفدری ها نباید منجر به اهانت به سایر احزاب و کاندیدای دیگر شود .

به همین دلایل و همچنین به دلیل رسالت خبری صادقانه و بدون حاشیه سازی بی مورد که کار اصلی رسانه ها می باشد پایگاه خبری تحلیلی (سایت رومشکان نیوز) را بر آن داشته که بیانیه ای در خصوص خط مشی و اهداف مورد نظر این پایگاه خبری به صورت سریح و معین در خصوص انتخابات این دوره از مجالس خبرگان و شورای اسلامی را به سمع و نظر مردم شریف لرستان و بویژه مخاطبان این پایگاه خبری تحلیلی در حوزه انتخاباتی شهرستانهای کوهدشت و رومشکان برساند :

بیانیه؛

پایگاه خبری تحلیلی رومشکان نیوز ؛ در ابتدا از همه مردم ایران اسلامی و بویژه مردم فهیم و همیشه در صحنه شهرستانهای کوهدشت و رومشکان دعوت می نماید که در روز هفتم اسفندماه با حضوری گسترده در پای صندوقهای رای حاضر شده و حماسه ای نو و به یاد ماندنی همچون گذشته خلق نمایند و با حضوری چشمگیر و همه جانبه بار دیگر پیروی از خط امام (ره)  و رهبری و پاسداری از آرمانهای انقلاب اسلامی را به گوش جهانیان برسانند. این پایگاه خبری از ابتدای فعالیت خود همواره ثابت نموده که به هیچ حزب و گروهی وابسته نبوده و همواره در راستای رسالت اصلی و واقعی فعالیت های رسانه ای حرکت نموده و همیشه بر آن بوده که تریبون خوبی برای مردم این خطه باشد ، تا از این طریق بتواند در جهت خدمت رسانی به مردم فعالیت نماید . امروز و در این ایام که مباحث انتخاباتی در همه جای کشور به موضوع اصلی و قابل بحث مردم تبدیل شده، همه عوامل و دست اندرکاران این پایگاه خبری تحلیلی هم قسم شده که اخبار و گزارشات مهم و واقعی انتخاباتی این خطه را بدون هیچ دخل و تصرف و هیچگونه جانب داری از حزب یا کاندیدای خاصی به اطلاع عموم مردم برسانند.

همچنین به اطلاع همه کاندیدا های مجالس خبرگان و شورای اسلامی و مسئولین دفاتر این کاندیده ها اعلام می شود که سایت رومشکان نیوز امادگی مصاحبه با همه کاندید ها و همچنین انتشار عملکرد سالهای گذشته ایشان و نیز درج و انتشار اهداف و برنامه های آینده کاندیدا های مجالس شورای اسلامی را دارد.

پایگاه خبری تحلیلی (سایت رومشکان نیوز) ضمن اعلام بی طرفی و مستقل بودن ، اعلام می نماید که به هیچ حزبی وابسته نیست و از هیچ کاندیدا های حمایت و جانب داری نمی نماید. و در راستای ترویج و تقویت فرهنگ و ادب این دیار ، و هویدا کردن توانایی های جوانان این خطه در تمامی زمینه ها ، همچنین پرداختن به مسائل و موضوعات مختلف و نیز ارائه راهکارهای برای رفع مشکلات این منطقه از عموم مردم بویژه اهالی قلم و صاحب نظران دعوت به عمل می آورد که مطالب، مقالات، نظرات و پیشنهادات خود را جهت انتشار در این سایت و همچنین تنویر افکار عمومی ، از رایانامه های این پایگاه :

info@r-news.ir

amraeihasan@gmail.com

ارسال نموده ، و یا از طریق تماس تلفنی با شماره های ذیل :

۰۹۳۰۲۵۰۸۶۱۵  / علی ملکی (مدیر مسئول)

و

۰۹۱۶۸۵۹۰۳۰۹/ حسن امریی (سر دبیر)

با این پایگاه خبری در ارتباط باشند.

مدیر مسئول و دست اندرکاران پایگاه خبری تحلیلی سایت رومشکان نیوز

 

entekhabat


نظرات کاربران
  1. علی می‌گه:

    درود بر مدیر بالیاقت رومشکان نیوز

  2. محمد می‌گه:

    سلام خسته نباشی،اززحمات آقایان ملکی وامرایی تشکرمیکنم..یه پیشنهاد دارم چندروزمونده به انتخابات یه نظرسنجی بین کاندیدا (ملکشاهی،آزادبخت،امامی راد) توسایتتون قراربدید…ممنون

جدید ترین اخبار

اخبار تصادفی