پنج شنبه, ۳ خرداد , ۱۳۹۷
تاريخ انتشار: ۱۲ بهمن ۱۳۹۴
کد خبر: 3119

به گزارش رومشکان نیوز:

IMG_2059

به گزارش رومشکان نیوز : طی روز دوشنبه مورخ ۱۲ بهمن سال جاری طی مراسم مشترکی به مناسبت گرامی داشت ورود معمار کبیر انقلاب اسلامی امام خمینی (ره) و تقدیر از دانش آموزان برتر امتحانات نوبت اول سال تحصیلی ۹۵-۹۴،دانش آموزان اخلاق مدرسه، نفرات برتر مسابقات علمی وفرهنگی در محل دبیرستان دکتر شریعتی (دوره اول متوسطه) مراسمی برگزار گردید.

این مراسم با حضور ریاست ومعاونت محترم پرورشی و تربیت بدنی اداره آموزش وپرورش شهرستان رومشکان وعوامل اجرایی و دبیران زحمتکش به نحو شایسته ای برگزار گردید .

در این مراسم ابتدا آقای شکری با عرض خوش آمد گویی مقدم مدعوین محترم را گرامی داشتند .مراسم پس از تلاوت ایاتی چند از کلام الله مجید واجرای گروه سرود مدرسه آغاز شد .سپس آقای بازوند ریاست محترم ومحبوب اداره آموزش و پرورش شهرستان به ایراد سخنرانی در خصوص ورود حضرت امام به میهن اسلامی و راههای تداوم انقلاب پرداختند و دانش اموزان را به پاسداری از خون شهیدان و ادامه را ه انان تشویق و دعوت کردند. در ادامه مراسم پس از پذیرایی ، جوایزو لوح تقدیر به دانش آموزان اهدا شد.

در این مراسم به نفرات برگزیده علمی لوح تقدیر و کارت هدیه از طرف اداره آموزش و پرورش و جوایز ارزنده ای از طرف دبیرستان به اهدا شد.

IMG_2051

IMG_2055 IMG_2059

IMG_2049

IMG_2046 IMG_2044 IMG_2040 IMG_2041 IMG_2042 IMG_2039 IMG_2038 IMG_2030 IMG_2029 IMG_2025 IMG_2021 IMG_2005 IMG_2013 IMG_2017

 


نظرات کاربران
 1. علی فرخ نژاد می‌گه:

  با عرض سلام و احترام خدمت مدیر و عوامل زحمتکش سایت رومشکان نیوز!!! ازاطلاع رسانی شما عزیزان کمال تشکر را دارم.
  امیدوارم اطلاع رسانی شما موجب ترقی و رشد روزافزون شهرستان رومشکان گردد.
  انشاءا…

 2. علی رستمی می‌گه:

  سلام به مدیر محترم رومشکان نیوز تبریک میگم موفق باشی من شمارو در سایت دانشگاه پیام نور کوهدشت قسمت پایگاه خبری تا فردا لینک می کنم لطفا شمام از اخبار دانشگاه در سایت وزینتن استفاده کنید
  علی رستمی مدیر روابط عمومی دانشگاه پیام نور کوهدشت
  http://kohdasht.lorestan.pnu.ac.ir

 3. مسعود منصوری امرایی می‌گه:

  سلام به مدیر جوان واینده دارسایت رومشگان نیوزامید است در اطلاع رسانی دقیق موفق باشیداز زحمات شما کمال تشکر مینمایم به امید روزهای درخشانتر شما .

 4. محمدخطر می‌گه:

  باتشکرازتمام زحمات جناب آقای بیژن شکری مدیرزحمت کش مدرسه

 5. معونت پرورشی رومشکان می‌گه:

  تشکر ازمدیرومعاون وهمکاران مدرسه شریعتی بویژه مدیرجوان وخلاق سایت آقای ملکی

 6. شريفي ، مسؤل بسيج فرهنگيان شهرستان رومشكان می‌گه:

  تشکر می کنم از همه عوامل اجرایی و معلمین و مدیر وهمکاران فرهنگی در جهت پرورش فکری و معنوی دانش آموزان مدرسه شریعتی و برای همه این عزیزان موفقیت وسربلندی را آرزومندم.اجرکم عندالله.

 7. زهرا امرایی می‌گه:

  سلام .عالی بود.دستتون درد نکنه گل کاشتید

جدید ترین اخبار

اخبار تصادفی