پنج شنبه, ۳ خرداد , ۱۳۹۷
تاريخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۳۹۴
کد خبر: 1534

به گزارش رومشکان نیوز:

SAM_0028

به گزارش رومشکان نیوز : امروز شنبه ۱۷ مرداد ماه ۹۴ کلنگ زنی کلانتری مرکزی شهرستان رومشکان با حضور سرتیپ دوم فرمانده نیروی انتظامی استان لرستان ، حجت الاسلام دانشی فرمانده عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی استان لرستان ، امام جمعه ، فرماندار و دیگر مسئولین ادارات و نهاد های شهرستان رومشکان در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان رومشکان برگزار گردید.

SAM_0012

در این مراسم فرمانداری شهرستان رومشکان ضمن تقدیر و تشکر از فرمانده نیروی انتظامی استان لرستان و هیئت همراه ؛ از زحمات و تلاشهای بی وقفه و شبانه روزی فرماندهان و مامورین نیروی انتظامی شهرستان رومشکان نیز قدردانی نمودند. محمدی نژاد در ادامه سخنان خود بیان داشتند : افتخار میکنیم در شهرستان رومشکان نیز همانند سایر نقاط کشور به برکت خون شهداء امنیت و آرامش برقرار است.

SAM_0028

فرماندار شهرستان رومشکان در ادامه سخنان خود روز ۱۷ مرداد ماه را که عنوان روز خبرنگار معرفی شده ، گرامی داشتند و این روز را به همه خبرنگاران ، بویژه خبرنگاران محروم و زحمتکش شهرستان رومشکان تبریک گفته و بیان داشتند : رسالت خبرنگار همانند رسالت انبیاء بوده و خبرنگاران خوب با پیام و خبر خود یک منطقه و یک کشور را معرفی می نمایند.

SAM_0018

حجت الاسلام جمیاری امام جمعه شهرستانرومشکان نیز در این مراسم حضور داشتند و چنین بیان نمودند : نیروی انتظامی، نیرویی است که نمی خوابد تا دیگران بخوابند و آرامش ندارند تا دیگران آرامش داشته باشند. حجت الاسلام جمیاری از تلاشها و زحمات نیرو های نظامی و انتظامی در سراسر استان و کشور ، بویژه شهرستان رومشکان تشکر و قدردانی نمودند و از سرهنگ حسین سپهوند فرماندهی انتظامی شهرستان رومشکان و از نیروی های ذیربط بدلیل تلاش در ایجاد امنیت و آرامش و همچنین شرکت در تمامی مراسمات مذهبی تشکر و قدردانی نمودند.

SAM_0025

در ادامه سردار قنبری فرمانده نیروی انتظامی استان لرستان با تبریک و گرامیداشت روز خبرنگار از تلاشهای نیروی انتظامی در شهرستان رومشکان تشکر نمودندو در خصوص طرح کلنگ زنی کلانتری مرکزی شهرستان رومشکان و بودجه اختصاصی  بیان نمودند که این طرح ۷۰۰ میلیون تومان اعتبار دارد و حداکثر تا پایان سال جاری و به احتمال زیاد در دهه مبارکه فجر امسال به بهره برداری میرسد. در خصوص اعتبار نیز باید عنوان شود که ۳۰۰ میلیون تومان از اعتبار این طرح توسط نماینده شهرستان های کوهدشت و رومشکان ، دکتر ملکشاهی از طریق ماده ۱۸۰ قانون اساسی تهیه شده است و این جای تشکر و قدردانی از ایشان را دارد. ۴۰۰ میلیون دیگر این پرژه نیز از طریق نیروی انتظامی تامین گردیده است.

SAM_0042

لازم به ذکر است که در خاتمه این مراسم تجلیل و تقدیر از خبرنگاران شهرستان رومشکان صورت پذیرفت که در این خصوص به خبرنگاران پایگاه خبری – تحلیلی رومشکان نیوز ، علی ملکی و حسن امرایی لوح سپاس اهدا گردید.

 

تهیه گزارش و عکاس : حسن امرایی / رومشکان نیوز


نظرات کاربران

جدید ترین اخبار

اخبار تصادفی