سه شنبه, ۴ اردیبهشت , ۱۳۹۷
تاريخ انتشار: ۲۸ مهر ۱۳۹۴
کد خبر: 2111

به گزارش رومشکان نیوز:

adsl

مدیر عامل شرکت ارتباطات زیر ساخت لرستان گفت: مشکل قطعی اینترنت در این استان کشوری و منطقه ای است. داریوش کوشکی  با اشاره به نوسان و قطعی اینترنت در استان لرستان اظهار داشت: وقوع این مشکل کشوری و منطقه ای است و تنها مختص به استان لرستان نیست.وی با بیان اینکه طبق آخرین اطلاعات ارائه شده از سوی شرکت ارتباطات زیرساخت کشور مسیر اینترنتی ترکیه و بابل المندب دچار مشکل شده است عنوان کرد: این امر موجب کندی اینترنت بخشی از کشورهای منطقه مانند ایران شده است.


مدیر عامل شرکت ارتباطات زیر ساخت لرستان با تاکید بر اینکه رفع این مشکل در حال پیگیری است افزود: این مشکل از طریق مسیرهای جایگزین اینترنتی دیگر مرتفع خواهد شد.

کوشکی با بیان اینکه زمان رفع این مشکل مشخص نیست ادامه داد: تجهیزات ما در استان مشکل خاصی ندارند و در صورت رفع این مشکل که منطقه ای و کشوری است در استان لرستان نیز شاهد بهبود سرعت اینترنت خواهیم بود.

وی با بیان اینکه هم اکنون شرکت ارتباطات زیر ساخت لرستان به ۱۰ شرکت خدمات اینترنتی ارائه می کند گفت: هم اکنون میزان پهنای باند اینترنت در لرستان بیشتر از میزان اینترنت فروخته شده به مشترکین است.

adsl


نظرات کاربران

جدید ترین اخبار

اخبار تصادفی