شنبه, ۵ خرداد , ۱۳۹۷
تاريخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۴
کد خبر: 1978

به گزارش رومشکان نیوز:

IMG_3487

رئیس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس از برجام به عنوان افتخاری ملی یاد کرد. به گزارش رومشکان نیوز : الهیار ملکشاهی با اشاره به اینکه تلاش‎های تیم مذاکره کننده هسته‎ای کشور قابل تقدیر و قدردانی است، گفت: برجام نتیجه زحمات و همدلی دولت و ملت بوده و افتخاری ملی محسوب می‎شود.

وی بیان کرد: توافق هسته‎ای با تلاش بی‎وقفه دولت و هدایت مقام معظم رهبری انجام گرفته و نباید به سادگی از کنار آن گذشت.

ملکشاهی با تأکید بر اینکه ما در مقابل قدرت‎های دنیا به یک توافق‎نامه عزت‎مندانه دست پیدا کرده‎ایم، تصریح کرد: این توافق‎نامه هسته‎ای باعث تقویت وحدت ملی و جایگاه ما در بین‎الملل و جوامع تراز اول دنیا شد.

نماینده مردم کوهدشت در مجلس اذعان کرد: الان شاهد هستیم حتی عناصر پایین‎دست سیاسی کشور با روسای جمهور جوامع دیگر دیدار می‎کنند که این موضوع قابل توجه است. زمانی ما ارتباط‎مان تنها با کشورهای خاصی بود ولی الان خوشبختانه وضعیت تغییر کرده است.

وی اضافه کرد: موقعی که خود سران کشورهای دیگر به سراغ ما می‎آیند و به بحث و گفتگو و تعامل می‏‎‎پردازند یعنی کار بزرگی در کشور انجام گرفته که باید قدر آن را بدانیم.

ملکشاهی گفت: دیپلماسی عزت‎مندانه را شاهد بودیم و این یک افتخار و کار بزرگ در جمهوری اسلامی ایران به شمار می‎آید و باید آن را پاس و ارج نهیم.

 

IMG_3487


نظرات کاربران

جدید ترین اخبار

اخبار تصادفی