دوشنبه, ۲۸ خرداد , ۱۳۹۷
تاريخ انتشار: ۱۲ تیر ۱۳۹۵
کد خبر: 3640

به گزارش رومشکان نیوز:

ملکشاهی

نماینده کوهدشت و رومشکان به داشتن ظرفیتها و پتانسیلها در کوهنانی اشاره کرد وگفت با توجه به اینکه تبلیغات انتخابات تمام شده است اما بخش کوهنانی استحقاق ارتقاء جایگاه سیاسی به شهرستان شدن را دارد  به گزارش سرویس اجتماعی رومشکان نیوز : الهیار ملکشاهی نماینده مردم شهرستانهای کوهدشت و رومشکان در مجلس شورای اسلامی با حجت الاسلام اروانی امام جمعه کوهنانی دیدار و گفتگو کرد.


حجت الاسلام آروانی امام جمعه کوهنانی در ابتدا ضمن تبریک به آقای ملکشاهی در انتصاب ایشان بعنوان ریاست کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس به مشکلات بیکاری در منطقه اشاره کرد و گفت نیاز است با توجه به ظرفیتها و پتانسیلها در بخش کشاورزی و ….نیاز است برای اشتغال وجلوگیری از مهاجرت جوانان  کاری انجام گیرد .

ایشان همچنین به بحث مصوبات استاندار در مهرماه گذشته اشاره کرد گفت با توجه به اینکه تعدادی مصوبه در آن جلسه روی کاغذ رفت اما تابه حال اجرایی نشده است وی همچنین براستقرار ادارات کمیته امداد وثبت احوال دراین بخش تاکید کرد.

سپس ریاست کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس در این دیدار با اشاره به مصوبات سفر مهرماه گفت در جلسه که با آقای استاندار داشتیم این مصوبات را مطرح کردم و حتی تذکر دادم که انجام ندادن ان باعث سلب اعتماد مردم می شود.

الهیار ملکشاهی نماینده کوهدشت و رومشگان گفت در مصوبات دولت سالانه ۲۰۰ میلیون متر مکعب آب سهم شهرستان رومشگان و بخشهای کوهنانی و طرهان است که باید از پشت سد سیمره برداشت شود.

ایشان به ابلاغ مجوز کمیته امداد به استان اشاره کرد و گفت به محض اماده شدن شبکه دولت واینترنت آن این اداره را افتتاح خواهیم کرد و پیگیر تجهیز اداره ثبت احوال برای افتتاح آن خواهم شد

ملکشاهی به بحث شهرستان شدن رومشگان اشاره کردوگفت حتی یک متر از لحاظ جغرافیایی از بخش کوهنانی به رومشگان اضافه نشده است وابتدای شهرستان رومشگان تنگ بره و انتهای آن را بخش سوری(قاطرچی) عنوان کرد وبعضی شایعات را تکذیب نمود.

نماینده کوهدشت و رومشکان به داشتن ظرفیتها و پتانسیلها در کوهنانی اشاره کرد وگفت با توجه به اینکه تبلیغات انتخابات تمام شده است اما  بخش کوهنانی استحقاق ارتقاء جایگاه سیاسی به شهرستان شدن را دارد

ملکشاهی گفت  قرار شد که  آسفالت روستاهای وزکور با اسفالت سرد انجام گیرد اما جاده این روستاها با کیفیت بهتر و آسفالت گرم اجرا خواهد شد

منبع : کوهنانی نیوز

ملکشاهی


نظرات کاربران

جدید ترین اخبار

اخبار تصادفی