پنج شنبه, ۳ خرداد , ۱۳۹۷
تاريخ انتشار: ۰۵ آذر ۱۳۹۴
کد خبر: 2643

به گزارش رومشکان نیوز:

1

به گزارش رومشکان نیوز : ستاد بازسازی عتبات عالیات با همکاری یک موسسه فناوری، نرم افزار رایگان برقراری تماس تلفنی از طریق اینترنت را برای گوشی‌های همراه عرضه کرد.هر فرد در این سیستم دارای شماره اختصاصی است که جهت ارتباط با دیگران مخاطبان می تواند آن را در اختیار آن‌ها قرار دهد.


یکی از مشکلات زائران اربعین در سال‌های گذشته، مشغول بودن خطوط اپراتورهای تلفن همراه بود. از این رو ستاد بازسازی عتبات با کمک عرضه نرم‌افزار مکالمه تلفنی رایگان برای زائران اربعین پژوهشگاه فاوای فناوری‌های نوین خواجه نصیرالدین طوسی و معاونت فاوای ستاد بازسازی عتبات عالیات نرم افزار «ره آوا» را طراحی و عرضه کرده است که بر روی گوشی‌های اندرویدی نصب شده و از طریق اینترنت، امکان تماس تلفنی را فراهم می‌کند.

زائران اربعین حسینی می‌توانند با دانلود و نصب این نرم افزار در موکب‌ها و مناطقی که ستاد بازسازی عتبات عالیات در آنها، اینترنت وای فای رایگان عرضه کرده است، تماس تلفنی رایگان برقرار کنند.
1
هر فرد در این سیستم دارای شماره اختصاصی است که جهت ارتباط با دیگران مخاطبان می تواند آن را در اختیار آن‌ها قرار دهد. هر کاربر بنا به گروه مشخص شده توسط سیستم دارای زمان مشخصی برای هر مکالمه است که پس از اتمام زمان، مکالمه به صورت اتوماتیک قطع خواهد شد. کاربر قادر خواهد بود با برقراری تماس مجدد به ادامه مکالمه خود بپردازد.

نرم افزار ره آوا را از اینجا دانلود کنید.

 


نظرات کاربران
  1. محمدی می‌گه:

    از زحمات عتبات و اعضا تشکر می شوذ

جدید ترین اخبار

اخبار تصادفی