شنبه, ۵ خرداد , ۱۳۹۷
تاريخ انتشار: ۰۷ آذر ۱۳۹۴
کد خبر: 2648

به گزارش رومشکان نیوز:

ولی بازوند

به گزارش رومشکان نیوز : بر اساس حکمی از سوی دکتر گودرز کریمی فر مدیر کل آموزش و پرورش استان لرستان ، ولی بازوند به عنوان مدیر آموزش و پرورش شهرستان رومشکان جانشین ولی علی مدد (ملکشاهی) در این سمت شد. بازوندی که کارشناسی ارشد مدیریت دولتی دارد در مدت ۳۰سال خدمت در آموزش و پرورش ، مناصبی همچون دبیری و مدیری مراکز آموزشی و معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش رومشکان را تجربه کرده است.

مراسم معارفه ایشان صبح امروز با حضور دکتر فرید بهرامی، و قربانی از معاونین سازمان آموزش و پرورش استان در سالن اجتماعات آموزش و پرورش رومشکان برگزار گردید . گفتنی است که پیش از این ولی اله علی مدد (ملکشاهی) از مهر ماه ۱۳۹۱ تاکنون مدیر آموزش و پرورش رومشکان بود .

 

ولی بازوند


نظرات کاربران
 1. عباس امرائی/الیگودرز می‌گه:

  برادر ایثارگر جناب آقای ولی بازوندی
  در نهایت مسرت انتصاب جنابعالی را به عنوان مدیر آموزش و پرورش شهرستان رومشکان تبریک عرض نموده ,موفقیت و سربلندی شما آرزوی ماست.

 2. سیدایوب موسوی می‌گه:

  برادرارزشی ودینی جناب آقای ولی بازوند انتصاب شمارابه سمت مدیراداره آموزش وپرورش شهرستان رومشکان تبریک عرض نموده وموفقیت شماآرزوی قلبی ماست

 3. رومیانی می‌گه:

  امیدوارم به صرف اینکه در این شرایط نزدیک انتخابات فردی دیگر مدیر شود و عملا باعث جذب رایی از ان طایفه گردد نباشد. بلکه در جهت عدم کارایی مدیر قبل و شایسته بودن فردی جدید باشد.؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ولی ایاایناست قضاوت با شما در غیر اینصورت وای بر ما

 4. پیرمرد دوران دیده می‌گه:

  این انتصابات در این موقعیت زمانی برای شکست رومشکان در مقابل کوهدشت می باشد . رومشکانی همیشه هوشیاربوده و در این برهه هوشیارترعمل خواهد کرد.

 5. آذرپاد می‌گه:

  چقدر زود دیر می شود…
  با تبریک خدمت رییس جدید آموزش و پروش شهرستان رومشکان هرچند این انصاب می بایست خیلی زودتر از همین ها انجام می گرفت اما نکته ای که نباید در این انتصاب ها از یاد برد رفتار نه چندان درخورشأن مجریان با جامعه ی فرهنگی فهیم این شهرستان می باشد که در مواردی اقدام به پلمپ واحدی(حراست در دور قبل) و یا اینکه بدون اطلاع جامعه ی فرهنگی و در فضایی خالی از شعور علم و دانش انجام گرفته است.

 6. رومیانی می‌گه:

  تبیریک انشاله موفق باشی
  ولی سوار اتوبوسی شدی که چهار چرخش پنچره امیدوارم خدمات آموزشی داشته باشی نه سیاسی

 7. Roomiani می‌گه:

  تبیریک انشاله موفق باشی
  ولی سوار اتوبوسی شدی که چهار چرخش پنچره امیدوارم خدمات آموزشی داشته باشی نه سیاسی

 8. امرایی عرضی دارم،نه غرضی می‌گه:

  درآموزش وپرورش رومشکان سکان هدایت همیشه دردست یک فرهنگی بوده است ازقبل تاکنون ازسال۱۳۱۹بادبستان (خرم رومشکان)وبعدغزالی وسپس مدرسه راهنمایی شریعتی چغابل ومدرس بازوندوانگاه دبیرستان مطهری و نمایندگی اموزش وپرورش وتاامروزکه اداره آموزش وپرورش این هدایت راعهده داراست.بایدازهمه کسانیکه ازقدیم تااکنون صادقانه وبدون ریاءوتزویرباخلوص نیت به تعلیم وتربیت فرزاندن این دیارخدمت کرده اندومنشاءخیروبرکت بوده اندبویژه معلمینی که رومشکانی نبوده اندامابرای رومشکانی دل سوزانده است جاداردازهمه پیشکسوتان این عرصه بویژه معلمانی که به دیارابدی شتافته اند وهمچنین بازنشتگان گرانقدرتشکرکنم درانتهای این مقوله ازخداوند رحمان که اولین معلم بشریت است برای اقای بازوند مدیر جدیدآموزش وپرورش شهرستان موفقیت طلب میکنم.امیدوارم تعلیم وتربیت که یک رسالت الهی است وهمه مسئولیم بیشترازاین دستخوش باندبازی وسیاست بازی نشودوازطرفی شان وحرمت فرهنگیانمورداحترام قرارگیرد. وسلام

جدید ترین اخبار

اخبار تصادفی