دوشنبه, ۲۸ خرداد , ۱۳۹۷
تاريخ انتشار: ۱۲ اسفند ۱۳۹۴
کد خبر: 3380

به گزارش رومشکان نیوز:

room_map

چند روزی از حضور حماسی و شگفت انگیز مردم از پای صندوق های رای می گذرد و این از شکوه سرزمین ایران زمین و امنیت و اقتدار جمهوری اسلامی ایران است. کجای دنیا همچنین انتخاباتی با این شور و انرژی وصف نشدنی برگذار می شود کجای دنیا برای رای دادن از ساعت قبل اخذ رای در صف­های طویل می­ایستند.

آری اینجا ایران است ایران سرزمین شگفتی های بزرگ است اری اینجا انتخابات در بالاترین رتبه مشارکت سیاسی در بی نظیر ترین شکل ممکن برگذار می شود تمام مردمانش کوچک و بزرگ شاهد بزرگترین مشارکت سیاسی هستند آیا نباید به این ملت و سرزمین و مردمانش افتخار کرد .

اما شایعاتی از قبیل تقلب و دزدی در رای گیری در این سرزمین طرهان بزرگ همراه با رسانه های بیگانه مانند بی بی سی پیچیده که به نحوی این مشارکت و حماسه بزرگ را به تلخی می کشاند. البته این شایعات نیز در بعضیی سایتهای خبری نیز خواسته نخواسته انعکاس داده می شود البته اسم این گونه سایت ها را نمی.شود سایت خبری گذاشت چون بیشتر شبیه ستاد و وبگاه تبلیغات و روابط عمومی ادارات هستند .حتی در این امر اینقدر افراط می کنند که جا پای پایگاه های قتنه انگیز مانند بی بی سی می­گذارند .

مردم شهرستان کوهدشت و رومشکان با سلایق مختلف در این انتخابات شرکت کردند و یقینا بزرگترین رویداد انتخاباتی با  شرکت حداکثری با سلایق مختلف را آفریدند و اینکه گفته می شود مردم شهرستان کوهدشت و رومشکان با این نتیجه انتخابات جدایی افتاده و دچار اختلافات سنگین شده اند و هرگز به هم پیوسته نخواهند شد باید به چنین نظر و دیدگاهی گفت که با توجه به اینکه مردم شهرستان رومشکان و کوهدشت دارای پیشینه ای بزرگ و قوی و ناگسستنی تاریخی هستند هرگز به خاطر نتیجه یک انتخابات از هم  گسیخته نخواهد شد و کاملا در اشتباه بزرگ هستند.

درود بر مردم فهیم شهرستان رومشکان و شهرستان کوهدشت به خاطر حضور حداکثری و بی نظیرشان که حماسه بزرگ آفریدن و هرگز تسلیم اغفال و تفرقه انگیزی و تمایلات حزبی افراد سودجو نخواهند شد و با تمام سعه صدر  نماینده حداکثری را قبول و پذیرفتن تا این دو شهرستان دوباره با آرامش، سرعت بیش از پیش به مسیر توسعه برگردد و یقینا نماینده  انتخاب شده نیز به عنوان نماینده تک تک افرادی از کوچکترین تلاشی دریغ نخواهد کرد.

نویسنده :  عارف رومیانی

room_map


نظرات کاربران
 1. دوراهی بازوند می‌گه:

  آفرین بر این اتحاد۲۶هزار نفری رومشکانی ها.تاسف به حال اون چهار هزار مخالف که بخ اقیانوس نپیوستن

 2. نصراله سوری.... تهران... 09126613279 می‌گه:

  دوست عزیز اقیانوس فقط مختص رومشگانیها نیست عزیزان و بزرگان زیادی رو ماخارج از حوزه رومشگان داریم که جانانه با اقیانوسیها همراه بودند ..کوهدشت و رومشگان یک هدف واحد داریم……………و پیوندهای ناگسستنی که بر هیچ احدی پوشیده نیست
  کسانی همکه ساز جدایی کوهدشت و رومشگان می نوازند در راه ماند هایی مفلوک و بی هدف هستن که نباید دیگر عزیزان با بصیرت به این حرفا گوش بدن

  پیروز باشین و سرافراز

 3. محسن س می‌گه:

  این حماسه بزرگ را باید به مردم کوهدشت و رومشگان تبریک گفت

جدید ترین اخبار

اخبار تصادفی