شنبه, ۵ خرداد , ۱۳۹۷
تاريخ انتشار: ۲۶ اسفند ۱۳۹۴
کد خبر: 3439

به گزارش رومشکان نیوز:

2

کارخانه ذوب آهن رومشکان عملاً تعطیل شد. کارخانه ذوب آهن رومشکان که شرکت ذوب آهن آذرپاد مدیریت و مالکیت آنرا بر عهده دارد قبل از ساختن زیر ساختهای آن تعطیل شد ؛ البته از مدتها پیش خبرهای زیادی در خصوص تعطیلی این پروژه به گوش می رسید اما هر بار به طریقی تکذیب می شدند، اما این بار قضیه دیگر فرق می کند و با مراجعه به محل این پروژه تعطیلی آن عیناً مشاهده می شود. از مهمترین نظراتی که در خصوص این پروژه از همان روزهای اول مطرح می شد این بود که این پروژه یک ژانر تبلیغاتی است نه یک طرح عمرانی.

1

البته این اولین باری نیست که پروژهای عمرانی و اشتغالزا در شهرستانهای کوهدشت و رومشکان روبه تعطیلی و فراموشی می آورد. تا کنون طرح هایی نظیر کارخانه ماشین سازی کوهدشت و یا حتی کارخانه پتروشیمی کوهدشت که مراسم افتتاح و کلنگ زنی آن نیز انجام گردید ؛هنوز سرنوشتی نامعلوم داشته و با گذشت چندین سال هنوز ساخته نشده اند.

5

به هر حال به دور از هرگونه جانب داری حزبی و گروهی، امید آن را داریم که این طرح عمرانی و اشتغالزا تعطیل نشود (!) چرا که علاوه بر جریحه دار شدن احساسات و عواطف مردمی بویژه جوانان تحصیل کرده و جویای کار این منطقه ، یک نو حس بی اعتمادی نسبت به مسئولین امر ، در بین مردم منطقه شکل خواهد گرفت که عواقب جبران ناپذری را درپی خواهد داشت .

3

شهرستانهای کوهدشت و رومشکان شدید نیازمند طرح ها و پروژه های عمرانی و اشتغالزیی هستند تا از این طریق مشکلات بی شمار این دوشهرستان به حداقل برسد . و این امر تحقق نمی پذیرد مگر با همت و تلاشهای بیشتر مسئولین و تعامل مردم با مسئولین.

 

24


نظرات کاربران
 1. کامبیز نجات پور می‌گه:

  از روز اول مشخض بود چون مردم طرهان مخالف اشتغال و توسعه اند از انتخابشان مشخصه.جای نگرانی نیست دیگه خواست مردم همینه

 2. رومشکانی-ساکن تهران می‌گه:

  لطفا پیگیری نمایید

 3. رومشگانی می‌گه:

  انشالله که هر چی زودتر درست میشه در ضمن اگه سعی بشه از تمام روستا ها نیرو بگیرن بهتره

 4. ابراهیم می‌گه:

  مهندس کیانی فرد انسانی کلاهبردار هست و از خودش هیچ گونه سرمایه ای نکرده است.

 5. ناشناس می‌گه:

  لطفا موضوع را پیگیری نمایید. آقای مدیر عامل را و یا از آقای نماینده سوال کنید .
  چرا و به چه دلیل تعطیل شده؟؟
  مطالبات پیمانکاران چی میشه؟؟

جدید ترین اخبار

اخبار تصادفی