پنج شنبه, ۳ خرداد , ۱۳۹۷
تاريخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۳۹۳
کد خبر: 389

به گزارش رومشکان نیوز:

س

کرم‎حسین سپهوند امروز صبح در گفتگو با خبرنگار رومشکان نیوز اظهار کرد : در پی بازرسی از یک کامیون خاور مقدار ۴۱ کیلوگرم ماده مخدر تریاک از این خودرو کشف و ضبط شد که در این خصوص عاملان نیز دستگیر شدند و خودرو حامل مواد مخدر توقیف شد.

سرهنگ دوم کرم حسین سپهوند فرمانده نیروی انتظامی شهرستان رومشکان در این خصوص عنوان نمود : در ایست بازرسی مأمورین انتظامی این شهرستان در طی شبانه روز گذشته یک خودرو سنگین از نوع خاورکه از استان فارس به طرف استان کرمانشاه در حرکت بود در طول  مسیر مواصلاتی رومشکان به سمت کرمانشاه توقیف و مقدار ۴۱ کیلو گرم مواد مخدر از نوع تریاک که به طرز ماهرانه ای جاسازی شده بود از آن کشف و ضبط گردید و عاملین  نیز دستگیر گردیدند.

سرهنگ سپهوند ادامه داد در این خصوص یک باند تهیه و توزیع مواد مخدر متلاشی گردید.این باند از شهرستان رومشکان به عنوان مسیر گذر به سمت غرب کشور استفاده می کردند که در طول شبانه روز گذشته یکشنبه ۱۶ آذرماه در محور مواصلاتی شهرستان رومشکان به سمت کرمانشاه به همراه توقیف خودرو و کشف مواد مخدر متلاشی گردید. این عملیات با همت مأمورین نیروی انتظامی این شهرستان به ویژه مأمورین کلانتری مرکزی رومشکان و همچنین دایره اطلاعات این کلانتری و ستاد فرماندهی موفق گردید.

 

unnamed

.

1

.

unnamed

 

خبرنگار:حسن امرایی


نظرات کاربران
  1. دانشجو می‌گه:

    خسته نباشید جناب سپهوند بااقدار ومصمم مثل همیشه .دستگاه قضایی محکم برخورد نماید مرسی.

جدید ترین اخبار

اخبار تصادفی