شنبه, ۵ خرداد , ۱۳۹۷
تاريخ انتشار: ۲۳ آذر ۱۳۹۴
کد خبر: 2754

به گزارش رومشکان نیوز:

IMG_0102

ما می دانیم که تابلو های راهنمایی و رانندگی و علائم هشداره دهنده در جاده ها میتوانند، حوادث جاده ای را تا حد قابل توجهی کاهش دهند. در شهرستان رومشکان جاده هایی وجود دارد که با مشکل نبود علائم هشدار دهنده جاده ای و تابلو های راهنمایی و رانندگی مواجه هستند. از جمله این جاده ها میتوان به محور های مواصلاتی شهرستان رومشکان ، بویژه کمربندی تنگ بره اشاره کرد که خالی از هر گونه تابلو و علائم راهنمایی و رانندگی می باشد.

جاده کمربندی تنگ بره از جاده اصلی (سه راهی زانوگه – بابازید ) به مرکز شهرستان رومشکان وصل می شود و به مسافت ۴ کیلومتر می باشد . در حالی که لاین سوم این جاده چند ماهی است که به بهره برداری رسیده اما هنوز از وجود تابلو و علائم راهنمایی و رانندگی در این جاده خبری نیست که امیدواریم که مسئولان هر چه سریع تر در این خصوص اقدام نمایند.

IMG_0103

در طی ماه های گذشته پایگاه خبری تحلیلی رومشکان نیوز نسبت به نبود تابلو و علائم هشدار دهنده ی جاده ای در این محور ، بدلیل پیچ و خم های زیاد این جاده و حادثه خیز بودن آن به مسئولان گزارشاتی ارائه نموده است ، اما گزارشهای مردمی حاکی از آن است که این جاده همچنان فاقد هرگونه تابلو و علائم هشدار دهنده می باشد.و این موضوع نشان میدهد که مسئولان ذی ربط هنوز خطر را آنچنان که باید ، جدی نگرفته اند.

IMG_0105

لازم به ذکر است که تقاطع این کمربندی با جاده اصلی سه راهی زانوگه هیچ تابلویی که نشان دهنده نزدیک شدن به تقاطع باشد وجود ندارد.

 


نظرات کاربران
  1. دوست می‌گه:

    از اینکه مشکلات مردم رو به گوش مسئولین می رسونین سپاسگزاریم. ولی کو گوش شنوا ؟ راستی بهتر میشد اگه به کیفیت این اسفالت جدید هم یه اشاراتی می کردین.

  2. میثم می‌گه:

    تردد زیاد کجاست؟والا ساعتی چند ماشین به زور از اونجا میرن کوهدشت

جدید ترین اخبار

اخبار تصادفی