دوشنبه, ۲۸ خرداد , ۱۳۹۷
تاريخ انتشار: ۰۶ دی ۱۳۹۳
کد خبر: 674

به گزارش رومشکان نیوز:

س

به گزارش رومشکان نیوز : روز جمعه پنجم دی ماه ۹۳ دکتر عزیزپور مدیر کل ورزش و جوانان استان به همراه معاونت ورزشی این اداره کل آقای علیجانی به رومشکان سفر کردند. در این سفر ابتدا دکتر عزیزپور در نمازجمعه این شهرستان شرکت نمودند و قبل از اقامه نماز جمعه به دعوت حجت الاسلام جمیاری امام جمعه این شهرستان به جایگاه رفتند و مطالبی را عنوان نمودند.

IMG_4328

دکتر عزیزپور در سخنان خود نخست با ذکر مباحثی در خصوص مسائل دینی و فرمایشات بزرگان دینی در خصوص ورزش ،سخنرانی خود ادامه دادند عزیزپور در سخنان خود اینچنین بیان کردند: از حدود سه ماه پیش یعنی دوم مهر ماه بنده به عنوان مسئول ورزش و جوانان اداره کل لرستان منصوب شده ام که در طی این سه ماه این سومین باری است که به رومشکان سفر می کنم و شاهد مشکلات و کمبود های این منطقه از نزدیک بوده ام باید عنوان کنم که شعار ما هم شعار وزیر ورزش می باشد  که مدل مفهومی تعیین شده برای توسعه ورزش کشور در نظر گرفته اند که به ترتیب ۱-ورزش همگانی ۲-ورزش تربیتی ۳-ورزش قهرمانی ۴- ورزش حرفه ای می باشد که هر چهار مورد باید حول محور اخلاق و فرهنگ ملت ما باشد.
عزیزپور در خصوص اعتبارات ورزش شهرستان رومشکان عنوان کرد که امسال با توجه به تلاشهای نماینده شهرستان های کوهدشت و رومشکان در مجلس شورای اسلامی و همچنین فرماندار و سایر مسئولین مبلغ ۱۵۰ میلیون تومان برای احداث زمین چمن و مبلغ ۳۴۲ میلیون تومان برای احداث سالن چند منظوره در نظر و وصول گردیده است.باید بگویم که در هیچ جایی از استان برای خرید زمین ورزشی مبلغی در نظر گرفته نشده است و مردم و مسئولین و خیرین این شهرستان باید در تعاملی دو طرفه به فکر تهیه زمین باشند البته در این زمینه فرماندار شهرستان تلاشهای زیادی را نموده است که ما امیدواریم این تلاش ها با کمک مردم به ثمر بنشیند وگرنه باید با عرض تأسف بگویم که در صورت عدم اهدای زمین ،این اعتبار به وزارت ورزش کشور برخواهد گشت.
دکتر عزیزپور پس از نماز جمعه به دیدار حجت الاسلام جمیاری در دفتر ایشان رفتند که در آنجا جمعی از ورزشکاران شهرستان رومشکان ضمن استقبال از ایشان سوالاتی را در خصوص ورزش این شهرستان بیان داشتند.
در عصر همین روز مدیر کل ورزش و جوانان از چند نقطه از این شهرستان دیدن کردند که در آخر زمینی در نزدیکی درمانگاه شهر چغابل و مابین اداره هواشناسی این شهرستان و سیلوهای جهاد کشاورزی برای احداث سالن چند منظوره در نظر گرفته شد. این زمین به همت تلاشهای دکتر محمد محمدی نژاد فرماندار شهرستان رومشکان و اداره کل سازمان جهاد کشاورزی استان لرستان بویژه مدیر کل این سازمان مهندس غضنفری و همچنین مسئولین جهاد کشاورزی شهرستان رومشکان برای سالن چند منظوره فرهنگی ورزشی از طرف اداره کل سازمان جهاد کشاورزی اهدا گردید.

خبر نگار رومشکان نیوز : حسن امرایی

برچسپ:

»


نظرات کاربران

جدید ترین اخبار

اخبار تصادفی